Британські дієтологи з компанії Forza Supplements назвали найнебезпечніший вік для чоловіків і жінок. Це пов'язано з тим, що в цей період найчастіше вони набирають зайву вагу і це виллється в небезпеку для здоров'я.

Для цього дослідники проаналізували інформацію в цілому про тисячу чоловік. Вони встановили, що в плані набору ваги і розвитку повноти в категорію ризику потрапляють жінки вікової категорії від 35 до 40 років. Чоловіки з цією проблемою стикаються в 40-45 років. Дієтологи пояснили, що пік зростання маси тіла у жінок чоловіків припадає на 38 і на 44 роки.

До таких висновків вчені прийшли після вивчення способу життя людей. Вони стежили за змінами їх пристрастей в їжі, навантаженням на роботі. Важливим фактором виявилося й те, наскільки в учасників експерименту вдало складалися стосунки з партнером.

Дієтологи з'ясували, що чоловіки в основному набирають вагу через роботу і кар'єру. 36% з них об'їдалися саме через робочі стреси. Прагнення чоловіків пробитися вгору по кар'єрних сходах затьмарює багато чого, і навіть спортивні досягнення.

З жінками склалася протилежна ситуація. Більшість з них починали набирати зайві кілограми за "сімейними обставинами". Вони починали набирати вагу після народження дітей. Дієтологи виявили і зовсім банальну причину переїдання у жінок - вони починали більше їсти разом з чоловіком і дітьми.

Популярні новини зараз

Мільйонне місто завалило снігом посеред літа: природний катаклізм приголомшив світ

Улюблені курорти українців спалахнули як сірники: дим, паніка і троє загиблих

Юля "Зайка" згадала про "Холостяка" Михайла Заливако після весілля з іншим: "Вагітна"

Юрій Горбунов та Катя Осадча не стримують радості: "Нарешті! Відважна четвірка"

Показати ще

Головні причини набору ваги

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, схуднути виявилося досить легко, але для цього необхідно визначиться з нюансами харчування і вибрати правильні продукти.