Міжнародна група вчених з Австралічйского університету провела серію досліджень, в результаті яких зуміла з'ясувати, як вирішити проблему запам'ятовування снів, вірніше, забування. Адже як часто буває, що барвисте і цікаве сновидіння хочеться запам'ятати, але вже за годину після пробудження в свідомості залишаються лише фрагменти, які рідко можна зібрати в повноцінну картинку. Що ж, дослідники з'ясували, як вирішити цю проблему і "домовитися" з мозком, запам'ятовуючи все, що вам захочеться.

Автори наукового дослідження провели експеримент, в якому брали участь 48 добровольців у віці від 21 до 45 років. Розділивши учасників на дві групи, координатори вручали вечорами кожному по таблетці. Одні з них щодня вживали плацебо перед сном, а інші вживали вітамін B6. Детальніше про це вчені написали в статті періодичного університетського видання.Виявилося, що вітамін B6 робить сни яскравішими і допомагає краще запам'ятати їх. При цьому дослідники стверджують, що поки такий ефект можуть забезпечити тільки великі дози вітаміну і тепер вони зайняті питанням, як досягти такого ж ефекту при безпечній кількості цієї речовини.


Популярні новини зараз

Ридаюча пенсіонерка не могла потрапити на потяг "Одеса-Київ" через відсутність сертифіката: на тест не вистачало 200 гривень

В Україні почалися масові рейди у транспорті і "полювання" на фальшиві COVID-тести: штраф у 17 тисяч і 730 заведених справ

Надію Савченко з сестрою затримала поліція за підробку сертифікатів

Оля Цибульська наважилася на несподіване разом із красунею в купальнику: "Добре, що не чути звук"

Показати ще

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, що якщо ранковий головний біль - частий гість і з'являється з деякою періодичністю, є сенс серйозно звернути на це увагу і, проаналізувавши декілька моментів, можливо звернутися до лікаря.

Ви вживали алкоголь або психотропні речовини. За даними досліджень, ті, хто зловживав ввечері алкоголем, вранці страждали від головного болю. Люди, які споживають "психотропи" від депресії, тривоги і безсоння, в більшості випадків отримують головний біль в якості ранкового подарунка від організму. Ще про сім можливих причини головного болю детально читайте тут.