Від 22 грудня 2017 року в Україні тимчасово заборонено реалізацію (торгівлю) та вживання панкреатину, розповідається в постанові Держслужби з лікарських засобів.
- Тимчасово забороняю реалізацію і принимание лікарського засобу Панкреатин, порошок (субстанція) у поліетиленових мішках для виробництва нестерильних лікарських засобів, серії 222.621, виробництва Німеччини, - йдеться в розпорядженні на сайті відомства.

При цьому прес-служба відомства підкреслила, що суб'єктам господарювання, які зберігають, реалізують і використовують дані лікарські препарати, слід терміново перевірити наявність цих коштів. При знаходженні препаратів їх слід вилучити з продажу і помістити в карантин.
Очевидно, що Панкреатин найчастіше призначається при порушенні звичного раціону або надмірному вживанні "важкої" їжі. Препарат також застосовують при підвищеному газоутворення, важкості та диспепсичних явищах, викликаних порушенням дієтичного режиму.

Відзначимо, раніше в Україні ввели заборону на пробіотик Лінекс, який застосовується для відновлення мікрофлори кишечмника, зокрема, після прийому антибіотиків.

Нагадаємо, Кабмін України розширив список препаратів, які включені в Нацперелик безкоштовних ліків.
Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", ось, що купують українці замість пігулок

Популярні новини зараз

Володимир Дантес і Надя Дорофєєва святкують річницю: співак зворушив фото 10-річної давності

Улюбленець Андрія Данилка Melovin сильно схуд і став носити трико: "Коли в душі альфач"

"Холостяк" Михайло Заливако зізнався, що підписав з Ганною Богдан контракт: "У мене просто хе*ові умови"

Бабуся у 23: дівчина потрапила до Книги рекордів Гіннеса через раннього онука

Показати ще