З високо піднятою головою: п'ять способів пережити ганьбу

поділитись
Головне - правильно налаштуватися

Всі ми час від часу потрапляємо в незручне становище, а часом і в справжній конфуз. Часто люди починають закриватися в собі і переживати момент "абсолютного провалу" і всесвітньої ганьби раз по раз, постійно гризучи себе. Психологи розповіли про декілька способів, які допоможуть повернути колишню впевненість і припинити думати про ту ненависну хвилину.Як повідомляє портал Рoliteka, фахівці впевнені: ці поради здатні реанімувати положення у власних очах.

Перший з них - уявити, що конфуз відбувся не секунду назад, а десять років по тому. Так, думка "І що в цьому злочинного, дуже навіть відмінний привід посміятися від душі!" допоможе вам змістити свою увагу на більш серйозні речі. Не дарма ж гумор продовжує життя.

Наступний спосіб - абстрагуватися від ситуації і не згадувати про конфуз. Саме так і вчинила головна героїня фільму "Голодні ігри" Дженіфер Лоуренс, коли впала в плаття від кутюр під час вручення Оскара. Уточнимо, що інцидент бачив весь світ.Не менш важливим буде спосіб "Не брати на себе чужі помилки". Особливо це стосується ситуацій, коли в неприємні моменти потрапляють близькі або родичі. Так, якщо чоловік зганьбився на якомусь заході, не слід думати "Боже, я не знаю цієї людини", адже він може в момент все перевести на жарт і розрядити ситуацію.

Наступний спосіб передбачає бесіду з близькою людиною. Так, набравши найкращу подругу і розповівши їй про те, що трапилося, ти зможеш допомогти сама собі. "Проїхати тему", посміятися над нею і абстрагуватися. До того ж, поради іноді бувають корисні.Останній, п'ятий спосіб, спрямований на тебе. Знай, ніхто не думає про тебе більше, ніж ти сама. Навіть чоловік або мама. А вже тим більше, про твої невдачі. Ідеалів не існує, а значить треба привести думки в порядок і рухатися далі.

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що психологи дали шість порад, як безболісно відмовитися від солодкого

Автор матеріалу: 
София Милевская
Теги: 
ганьба, сором, поради психологів
Варто знати про космос всю правду!
0
0
17:20 23.02.2018
Тепер і пам'ятники під загрозою
0
0
16:15 23.02.2018
Знахідка здивувала навіть істориків
0
0
16:00 23.02.2018
Вони складуть зеленим істотам конкуренцію
0
0
15:31 23.02.2018
Скоро настане кінець алкогольним вечіркам
0
0
14:48 23.02.2018