Запущений з космодрому Східний гідрометеорологічний супутник "Метеор-М" №2-1, не почав передавати телеметрію. Експерти заявили, що це може бути пов'язано з неполадками в розгінному блоці.

У вівторок, 28 листопада, в Росії після запуску ракети-носія "Союз-2.1 б" із супутником "Метеор-М" почалися пошуки відокремлених частин ракети.

Масштабна пошукова операція вже почалася в Якутії.

Популярні новини зараз

Віра Брежнєва кардинально змінила імідж: "В Узбекистані прийняли б за свою"

"Опудало з рожевими нігтями": Меган Фокс стала посміховиськом через незвичайну зовнішність свого хлопця

ДТП в Чернігівській області з 13 загиблими: глава МВС назвав причину

Школярі підпалили будинок вчителя заради переглядів у TikTok - згорілих бані й сараю було недостатньо

Показати ще

Як заявляють свідки, після пуску ракети-носія в небі, над Югюлятским наслегом (сільське поселення в Вилюйском урайоне Якутії), були зафіксовані яскраво спалахи і два хлопки.

"На даний момент ведеться обробка даних з радарних установок, в районах падіння працюють безпілотні літальні апарати. З 29 листопада у районах падіння будуть проведені роботи по відбору проб природних середовищ, пошуку фрагментів центрального блоку і хвостового відсіку третьої ступені ракети-носія", - заявили джерела в Мінприроди.

У районах падіння працюють фахівці Роскосмоса, міністерств охорони природи і охорони здоров'я республіки, представники ЦКУ "Служба порятунку Якутії", ДБУ "Якутская база авіаційної охорони лісів", адміністрації Вилюйского, Алданського районів і наслегів.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що археологи виявили загублене місто.