Міжнародна група вчених проаналізувала дані космічного зонду "Кассіні" та дійшла висновку, що в найближчому майбутньому навколо Блакитної планети з'являться кільця, як у Сатурна.

Про це повідомляє сайт gogetnews.info.

Апарат "Кассіні" впродовж тринадцяти років досліджує газового гіганта, опираючись на ці дані, вчені помітили подібні механізми на Землі.

Згідно розрахунків, природний супутник Землі - Місяць віддалиться від планети, проте покинути магнітні сили не довзолять йому блукати просторами космосу.

Коли Місяць віддалиться на певну відстань, він вибухне, утворивши численні осколки. Саме вони і утворять так звані кільця.

Популярні новини зараз
Зволікати не можна: чоловікам дали 10 днів, щоб не перетворитись на ухилянтів Замість субсидій оформлятимемо кредити: українцям готують нові тарифи Пенсіонерам виплатять рекордну надбавку: хто отримає більше 5 тисяч Торкнеться клієнтів усіх банків: в Україні з 1 серпня нові правила розрахунку карткою
Показати ще

Окрім Сатурну подібний обруч мають також Юпітер, Нептун, Уран та ряд планет в інших галактиках.

Вчені також переконані, що в недалекому минулому такі кільця мав і Марс.

Як повідомляв портал "Знай.ua", NASA показало "перламутровий" ураган на Юпітері.