Психолог з Гарванда Стикен Пінкер, автор книги «Просвітлення», розповів, як правильно поводитися з інопланетянами. На його думку, бажано презентувати їм квіти.

Такі висновки експерт зробив після того, як у нього пройшов особистий контакт з позаземними істотами. За словами Пінкера, вся справа в грамотному і доброзичливому спілкуванні, оскільки саме воно дозволить досягти успіху в чому-завгодно.

Психолог вважає, що прибульці на більш високому рівні розвитку, ніж думають люди. Вони явно більш цивілізовані і, відповідно, доброзичливі.

Про те, як на Землю нападають прибульці, часто знімають кіно. Експерт вважає, що ідеї для подібних фільмів не виникали на порожньому місці.

Популярні новини зараз

Арсен Мірзоян відвіз Ніну Матвієнко на море: так теща ще не співала

Під Львовом маршрутка з пасажирами влетіла під потяг, вижили не всі - "Водієві п*зда!"

Аліна Гросу зі своїм коханцем несподівано показали дитину

Найпереробленіша з "Пацанок" Покрищук показала натуральну "красу" до операцій: "Впізнали жінку?"

Показати ще

Він зазначив, що напевно причина в культурних відмінностях. Проте в реальності можна уникнути конфлікту, якщо проявляти максимальну благодушність і подарувати квіти. Таку теорію багато інших вчених піддали критиці, відзначаючи, що якщо інопланетяни і розумніші за людей, то у зв'язку з цим, навпаки, вважають людство гірше і явно негідним дружби.

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, пасажир з ілюмінатора зняв флот НЛО.