Женіть таких друзів: як френди в соцмережах заважають схуднути

поділитись
Фото їди викликають почуття голоду і призводять до ожиріння

Якщо серед ваших друзів в соціальних мережах є ті, хто регулярно постить фотографії з їжею, - сховайте його новини в стрічці. Справа в тому, що поганий приклад заразний і в кінцевому підсумку це спрацює як бомба уповільненої дії.

Американські вчені в ході дослідження встановили, що людям, які знаходяться на дієті, варто приховати в стрічках соцмереж пости друзів, які часто публікують фотографії їжі. Фахівці впевнені, що такі знімки викликають почуття голоду і призводять до ожиріння, пише New York Post.

Вчені Карлсонської школи менеджменту (США), провели дослідження в соцмережах і з'ясували, які пости можуть стати причиною появи зайвих кілограмів. Після проведення декількох експериментів фахівці прийшли до висновку, що тим людям, які страждають від ожиріння або намагаються привести в порядок свою фігуру за допомогою дієт і інших засобів, варто в соцмережах приховати новини друзів і знайомих, які регулярно діляться знімками різних страв.

Вчені запевняють, що перегляд "фуд-порно" викликає почуття голоду і бажання його задовольнити.

Також експерти порекомендували людям, які хочуть схуднути, пеестати дивитися кулінарні шоу і Youtube-канали подібних проектів.

Як повідомляв портал "Знай.ua", дієтологи розповіли про найбільш поширені міфи, які сформувалися навколо теми швидкого схуднення.

Автор матеріалу: 
Надія Царук
Теги: 
схуднення, соцмережі, фото їжі
Видати чуже за своє - відомий радянський "тренд"
0
0
23:30 20.04.2018
Виявляється, головна відмінність знаходиться в їх крові
0
0
17:59 20.04.2018
Тепер немає сенсу приховувати правду
0
0
17:20 20.04.2018
Планета цілком придатна для життя
0
0
16:40 20.04.2018
Нашій планеті настане кінець
0
0
16:11 20.04.2018