Дієтолог Мішель Брод розповіла про найбільш поширені міфи, які сформувалися навколо теми здорового і швидкого схуднення.

Отже, 7 міфів про харчування, які варто розвінчати і залишити в минулому:

Міф 1: ви схуднете, якщо будете пропускати прийоми їжі

Насправді, якщо ви відмовляєтеся від обіду або перекусів, при наступному прийомі їжі вам знадобиться більший обсяг їжі, щоб насититися. Крім того, вам буде складно зупинитися, оскільки будь-яка їжа буде здаватися дуже смачною і апетитною. Щоб уникнути цього, потрібно завжди мати з собою корисний перекус, в складі якого будуть клітковина, корисні жири і вуглеводи.

Популярні новини зараз
Гороскоп на 21 листопада для всіх знаків Зодіаку: час покінчити з мотлохом у голові та справах настав Ощадбанк скасував обмеження для власників карток: що стане безкоштовним Хто не виконає вимоги ПФУ – залишиться без пенсії: кому призупинять виплати В Україні 60-річні більше не зможуть вийти на пенсію: коли та як зміняться вимоги до стажу
Показати ще

Міф 2: всім потрібно відмовитися від глютену

Цей білок рослинного походження небезпечний тільки для тих, хто страждає від целіакії або непереносимості глютену. У всіх інших випадках, його можна і навіть потрібно вживати, але в обмежених кількостях.

Міф 3: від здорової їжі не можна поправитися

Навіть якщо той чи інший продукт є корисним, його не варто вживати в необмежених обсягах. Оливкова олія, хумус, горіхи і авокадо - джерела правильних жирів, і якщо невелика їх кількість надасть позитивну дію на організм, занадто великі порції можуть привести до набору ваги, адже так чи інакше, ви все одно вживаєте жири.

Міф 4: ви поправляєтеся через вживання вуглеводів

Виключивши вуглеводи з раціону харчування ви, швидше за все, схуднете, але незабаром почнете швидко втомлюватися і відчувати сонливість. Крім того, повернувшись до нормального харчування, ваш вага також повернеться - можливо, навіть в більшому обсязі. Замість того, щоб повністю відмовлятися від цього елемента, почніть вживати правильні вуглеводи. Такі містяться в цельнозерновому і житньому хлібі, кіноа, коричневому рисі, солодкій картоплі, вівсяних пластівцях і пасті з цільнозернового борошна.

Міф 5: щоб схуднути, потрібно відмовитися від жирних продуктів

Ми вже з'ясували, що існують корисні жири в авокадо, оливках, горіхах, арахісовій олії і насінні. Організму потрібні жири, тому кожен день ми повинні вживати невелику їх кількість. Вони знижують ризик серцевих захворювань, допомагають швидше насититися і сприяють засвоєнню мінералів і вітамінів.

Міф 6: спорт допоможе вам схуднути

Тренування підвищують апетит, тому якщо ви займаєтеся спортом, слід приділити особливу увагу своєму раціону. Безумовно, тренування приносять організму велику користь, але вони не гарантують втрату ваги. Варто пам'ятати, що прес створюється не тільки в спортивному залі, а й на кухні.

Міф 7: цифра на вагах - головний індикатор

Якщо ви вирішили схуднути і привести своє тіло в форму, не варто зважуватися щодня. Зверніть увагу на самопочуття і на те, як сидить одяг - ці показники більш важливі.

Як раніше передавав портал "Знай.ua", канадець скинув більше половини своєї ваги після того, як під час евакуації при пожежі поруч з ним не помістився в літаку інший пасажир.