Багато хто впевнений, що чоловіки ніколи, нічого і нікого не бояться, вони сильні, мужні, завжди знають, як вчинити, вони з легкістю заводять стосунки. Але виявляється, і у чоловіків є свої страхи і заморочки.

Чоловіки бояться бути нікому не потрібними, покинутими, самотніми

З цієї причини багато з них бояться зробити перший крок, познайомитися, запропонувати, запросити. А раптом йому відмовлять, а раптом висміють, а раптом... Тому так багато самотніх чоловіків та жінок. Одні бояться, а інші чекають.

Чоловіки бояться не сподобатися

Популярні новини зараз

Арсен Мірзоян влаштував дітям свято на канікулах: їжте, поки мама не побачила

Львів'янка показала таксисту важливість української мови: "Дивився як на інопланетянку"

Дзідзьо після розлучення втік до Львова заради легендарної акторки: "Це відповідально  i радісно"

9-річна донька Ані Лорак вразила різкими змінами зовнішності: Мурат допоміг

Показати ще

Щоб заслужити жіночу увагу, чоловікам доводиться робити багато – красиво залицятися, говорити компліменти, жартувати, дарувати подарунки, красиво одягатися. Намагаючись сподобатися, чоловік може і переборщити, хто у словах, хто в діях. Треба з розумінням відноситься до кавалерів, адже вони переживають не менше жінок.

Чоловіки бояться бідності

Багато чоловіків звикли обходитися малим. Вони можуть носити один і той же одяг тиждень, їсти одну і ту ж їжу. Але жінкам потрібно набагато більше, ніж чоловікам і один з страхів чоловіків - не мати можливості оплатити жіночі примхи.

Чоловіки бояться відповідальності

Саме тому багато чоловіків не заводять серйозних відносин, а тим більш сім'ю і дитину. Одна справа-відповідати за себе і зовсім інша за ще когось.

Чоловіки бояться критики, нерозуміння і неприйняття

У кожної людини свій характер, свої звички, свої хобі. І кожному хочеться, щоб його приймали таким, яким він є, не намагалися його переробити.

Чоловіки бояться хвороб і болю

Багато чоловіків набагато важче переносять хвороби, гірше переносять біль, більше панікують, але при цьому рідше звертаються до лікарів. Під час хвороби вони стають безпорадними і цей стан їм вкрай не подобається.

Чоловіки боятися здатися слабкими

З дитинства хлопчикам забороняють плакати, сентиментальність і вразливість – це тільки для дівчаток. Тому так багато чоловіків знаходять розраду в алкоголі.

Чоловіки бояться невдач

При чому неважливо в якій сфері особистій чи професійній. Будь-який чоловік, як вогню, боїться уславитися невдахою. Тому на роботі чоловіки готові гарувати, в особистому житті міняти партнерок або прикрашати дійсність, аби його вважали нормальним хлопцем.

Чоловіки бояться розчарувань у сексі

При чому однаково бояться розчаруватися як собі, так і в жінці. Один з найсильніших страхів, що секс буде не таким або що взагалі не відбудеться з їх вини, або що жінка залишиться незадоволеною.

Раніше портал "Знай.uа" розповідав, про типи жінок, які відлякують чоловіків.