Різке похолодання – привід жінкам переглянути свій гардероб й максимально утеплитися, аби уникнути серйозних проблем зі здоров’ям.

Подалі заховати короткі куртки, джинси із заниженою талією, міні-спідниці і шорти представницям прекрасної статі радить акушер-гінеколог Олена Березовська, аби не підхопити запалення сечового міхура і репродуктивної системи. Про це вона розповіла в інтерв’ю "МедОбоз".

За її словами, саме сечовий міхур найчастіше реагує на зміни температури, холод та сидіння на холодних поверхнях.

"Сечовивідний канал настільки короткий, що практично є своєрідними "воротами" для потрапляння різних бактерій. Там, де є постійні запальні процеси сечостатевої системи, з'являється ризик запальних процесів органів малого тазу, в тому числі і статевих органів", - говорить медик.

Одним з головних та неприємних наслідків переохолодження є запалення маткових труб. Інфекції, що передаються статевим шляхом, активно сприяють цьому процесу. У поєднанні з тими бактеріями, які живуть в організмі у жінок, ситуація здатна ускладнюватися. Запалення може призвеси до непрохідності маткових труб, що загрожує безпліддям.

Популярні новини зараз

Українські вчителі знайшли, чим зайнятися на канікулах - гарують у Польщі за 5 тисяч доларів на місяць

Юлія Мендель відверто зізналася, чому пішла від Володимира Зеленського: "Колосальне навантаження"

Вагітна Катерина Осадча вбралася у "наречену": хоче встигнути до пологів

Дружина Влада Ями з новими бровами й пухкими губами стала схожою на ляльку: "Відмінно"

Показати ще

Яєчники менше реагують на зазначені фактори, бо мають іншу будову і є більш захищеними.

Дивіться: Що робити при переохолодженні

Щоб уберегтися від переохолодження, Березовська радить одягатися відповідно до погоди і ні в якому разі не сідати на холодні і вологі поверхні. Крім того, в осінньо-зимову пору не можна довго терпіти, якщо хочеться в туалет. У переповненому сечовому міхурі рідина швидше охолоджується, що також може призвести до запалення.

Раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, на які пікантні недуги страждали відомі історичні діячі.