Наукові співробітники, які працювали над проектом з вивчення справжніх причин жіночого алкоголізму, залучили для своєї роботи понад 1200 жінок-добровольців. Про це повідомляють іноземні ЗМІ.

Фахівці з Alcohol Concern провели соціологічне опитування серед представниць слабкої статі, щоб, нарешті, розібратися в причинах виникнення жіночого алкоголізму. У суспільстві вважається, що це форма залежності від спиртовмісних рідин протікає набагато складніше і важче лікується, ніж у чоловіків.

В ході вивчення отриманих результатів стало зрозуміло, що жінки, які вже стали матерями, набагато частіше були схильні до алкогольної залежності, ніж дівчата, які ще не встигли обзавестися потомством.

Розглядаючи корінь проблеми вчені уми дійшли висновку, що причина криється в тому, що мами частіше переживають за своїх чад, відчуваючи стрес в підвищеній дозі. Це негативно позначається не тільки на загальному самопочутті жінки, але і на її нервовій системі, яка страждає через надмірне емоційне перевантаження.

Популярні новини зараз

Українці переходять на літній час: коли, як і що доведеться витерпіти людським нервам

Головне за ніч: "втеча" Віктора Павліка і Реп'яхової, НП в літаку, Полякова без волосся і загадкова загибель українки

Мама Дана Балана зізналася, що поборола підлу хворобу: "Після двох важких місяців"

Дівчина з найбільшими сідницями засунула пляшку в труси, ледь не тріснули

Показати ще

Щоб позбавити себе від нагромадилося за день напруги, жінки дітьми віддають перевагу перед сном випити келих-другий пива чи будь-якого іншого алкоголю. Через час вживання спиртовмісних напоїв навіть з мінімальною кількістю алкоголю входить в них у звичку. Саме це є першим тривожним ознакою зародження алкоголізму, наслідки якого неможливо виправити.

Додатково автори досвіду повідомили, що матері зазвичай починають свій прийом алкоголю приблизно з трьох-чотирьох годин дня. Саме в цей час вони вже піклуються про дітей вдома, забравши їх з школи або дитячого садка.

Якщо мова йде про повноцінної алкогольної залежності, то в таких випадках матері продовжують пити весь вечір.

Причини і наслідки жіночого алкоголізму

Як повідомляв портал "Знай.uа" медики розвіяли черговий стереотип. На цей раз мова йшла про тісному взаємозв'язку кар'єрного зростання з завзятістю. У процесі експерименту стало зрозуміло, що на успіх впливає не тільки талант людини, але і його везіння.

В якості прикладу удачливого людини, якій вдалося прославитися і стати одним з найбагатших людей планети, фахівці привели Білла Гейтса. Знання, які він отримав завдяки додатковим заняттям на комп'ютері, дозволили йому отримати досвід програмування, хоча доступ до ЕОМ в той час мали 0,01% населення.