Неприємний запах з рота може зруйнувати навіть самий досконалий образ. І причини цієї напасті не до кінця зрозумілі медикам. Безумовно, часто для позбавлення від запаху достатньо лише регулярно чистити зуби і стежити за гігієною ротової порожнини. Однак, як показують останні дослідження, причина може критися і на генетичному рівні. В такому випадку, люди вдаються до речовин, що блокують будь-які сторонні запахи, повідомляє Телеграф.

Неприємний запах з рота – проблема, з якою багато-хто знайомий . Зазвичай для боротьби з ним використовуються засоби, які містять ментол. Американські вчені стверджують, що в такому випадку краще застосовувати мускатний горіх. За допомогою цієї спеції можна освіжити дихання за короткий проміжок часу. Причому, її дія набагато сильніше ментолу і не викликає печіння в роті.

Чим же спричинена така властивість мускатного горіха? Вся справа в особливій речовині неолігнані, яке міститься у спеції. Вона має охолоджуючий ефект, ефект від якого тримається втричі довше, ніж після ментолу. Це пояснюється більшою молекулярною масою неолігнана, а значить, більш тривалим періодом його абсорбції. Таким чином, популярна спеція допоможе вам вирішити не менш популярну проблему. Але не варто покладатися тільки на горіхи. Консультуйтеся з медиками і не забувайте чистити зуби.

Популярні новини зараз

Вкрадене дитинство: на Закарпатті підлітки знущалися над неповнолітньою дівчиною, знімаючи процес на камеру

Леся Нікітюк в прозорій блузочці заговорила про багатих чоловіків: "Спасибі, я сама"

"Холостячці" Златі Огнєвіч підсунули "засланого козачка" у масці: "Провокатор"

Як обрати телевізор?

Показати ще

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв про ароматизоване сміттєзвалище