Багато людей, які бачать на голові перше сиве волосся дуже переймаються через його появу. Більшість вважає, що це спадкове, тому нічого не залишається. Ніж змиритися з цим. Проте вчені заявляють, що проблема якраз не в генах.

Останні дослідження показують, що спадковість не є основною причиною появи "інею" у волоссі.

Вчені провели дослідження, в яких взяли участь пари близнюків. Як виявилося, у двох рідних людей волосся сивіло неоднаково, крім того, сивина або облисіння виникало часто лише в одного із генетичних "половинок".

Справа в тому, що на стан волосся дуже впливає режим сну та стреси. У тих людей, які часто недосипають або часто нервують, сивина може з'явитися в досить ранньому віці.

Популярні новини зараз
"ПриватБанк" почне знімати до 225 гривень щомісяця із клієнтів: кого торкнеться з 1 червня В Україні пенсіонерам роздають по 600 гривень: як забрати заслужені гроші Де категорично не можна використовувати золу на городі? Як правильно сипати її, щоб не нашкодити Нафтогаз зробив важливу заяву перед оплатою комуналки українцями: зверніть увагу на квитанції
Показати ще

"У стресових ситуаціях відбуваються довгострокові зміни в фолікулах, - існуючі на даний момент волосся можуть не змінити свій колір, але нові будуть вже сивими", - заявляють автори дослідження.

На сьогоднішній день сивина та облисіння вже не є проблемою виключно літніх людей. Медики радять молодому поколінню переглянути свій спосіб життя та не виснажувати себе, щоб уникнути подібних проблем.


Дивіться, як позбутися сивини назавжди

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", вчені знайшли новий спосіб, як вберегти людство від смертельних хвороб.