Навколо "таємної" дитини відомої української запроданки Світлани Лободи триває масова істерика. Шанувальники зірки намагаються визначити, хто біологічний батько маленької Тільди. Одна з останніх версій вже трохи схожа на правду.

Так, фанати припускають, що батьком дівчинки міг стати молодий виконавець Самвел Варданян.

Популярні новини зараз

Ощадбанк заявив про знищення карт українців: "Було прийнято рішення про призупинення"

Олег Винник вирішив розлучитися: "Ми виявилися занадто різними"

Сергія і Сніжану Бабкіних підловили на нещирості: "Переграєте"

Багатодітний батько і директор школи вкоротив собі віку, залишивши останню записку: "Просто зламався..."

Показати ще

Фронтмен культової німецької групи Rammstein Тілль Ліндеманн вже давно може спати спокійно – фанати викреслили його зі списку можливих винуватців другої вагітності Світлани Лободи.

Світлана Лобода з донькою
Світлана Лобода з донькою

У мережі розгорілася ціла дискусія з приводу кандидатів на роль батька маленької Тільди – батьківство приписують всім колегам і друзям Лободи, з ким артистка була помічена приблизно в той час, коли завагітніла.

Світлана Лобода
Світлана Лобода

Але в житті екс-учасниці "ВІА Гри" є ще один чоловік – 25-річний співак Самвел Варданян, якого експерти з мережі "обійшли" стороною, можливо, вважаючи, що він надто юний для Світлани.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що навколо доньки Світлани Лободи не вщухають обговорення і плітки – навіть ім'я у дівчинки красномовне: Тільда, ймовірно, на честь Ліндеманна, якого за очі називають її батьком. Але сама співачка за ширмою усмішок й радості багато чого приховує від фанатів.

Цікаво, що артистка досі тримає мовчання про батька дівчинки, фанати вже висунули десятки версій і навіть назвали можливих батьків.

Варто нагадати, що безліч шанувальників Світлани Лободи все ще впевнені, що батьком її другої доньки є соліст німецької рок-групи Rammstein Тілль Ліндеманн. Плітки і суперечки в мережі на цю тему не стихають з того самого моменту, коли співачка оголосила про вагітність.

Шанувальники артистки призводять цілком логічні аргументи на цей рахунок, однак, є і моменти, які спростовують батьківство Тілля.

Якщо б Лобода насправді народила від рок-музиканта, він обов'язково приїхав б навідати свою доньку. Крім того, співачка не приховувала свій зв'язок з Ліндеманном і демонструвала під час концерту публіці ніжні почуття до учасника рок-групи.

Нагадаємо, Ліндеманн втік від Лободи і власної доньки.

Як повідомляв Знай.uа Лобода - донька Пугачової? Фанати помітили неймовірне.

Знай.uа писав, Лобода перетворила Пугачову на свого "татуся".