Популярна 26-річна британська модель, зайчик Playboy, учасниця шоу «Х-фактор» і Celebrity Big Brother, актриса Хлоя Кхан дуже активно веде свою сторінку в Instagram. Нещодавно знаменитість похвалилася розкішною фігурою в купальнику, сидячи у величезній джакузі. Так, дівчина закликала фанатів любити своє життя.

 "Люби життя, яким живеш", - помудрувала Кхан. За 20 хвилин пост встиг набрати 2 тис. лайків, а хтиві фолловери залишилися в захваті. Багато хто розхвалювали тіло Кхан і навіть пропонували їй вийти заміж. Деякі також примітили ноги чоловіка у вікні зліва і почали жартувати, що йому дістався відмінний вид. 

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Хлоя Кхан часто демонструє пишні форми, над якими потрудилося безліч пластичних хірургів. Виявляється, що у дівчини є багато хейтерів і більшість з них - чоловіки.

Також знаменитість вирішила погратися біля басейну, показавши масивні форми і поскаржилася, що прокинулася від дикого похмілля.

А ще Кхан вирішила заглянути в спа-салон, вибравши для цього дуже незвичайний купальник. Її принади були суцільно покриті декоративними золотими деталями.