Скандальна українська співачка Світлана Лобода, яка зараз живе і працює в Росії, дуже активно веде свій аккаунт в Instagram. Нещодавно знаменитість раптово потрапила в лікарню з обструкцією нирок. Так, артистка перенесла операцію, після якоїодразу ж поділилася з фоловерами подробицями хвороби і навіть перенесла кілька концертів.

View this post on Instagram

Мои дорогие... Пишу и плачу от боли и обиды Все, что со мной произошло за последние дни, причинило много боли и разрушило наши планы на встречу. Я так ждала этих концертов. Последние полгода мы круглосуточно готовили наше шоу. я хотела порадовать вас, удивить, вдохновить, отдать вам все, что накопилось во мне - всю мою любовь, все мои песни! Но жизнь - непредсказуема. Беда всегда приходит неожиданно и меняет все. Маленький камушек стал краеугольным. Мне потребовалась срочная операция. Врачи дали 3 минуты для принятия решения. У меня не было выбора... Вчера меня прооперировали. Я понемногу прихожу в себя. Пока сложно поверить в происходящее. Но я - фаталист, а значит все так как должно быть. Я благодарю всех за поддержку и обещаю: мы еще споем! . Наши партнеры, с большим трудом, нашли новые даты встречи: концерт запланированный к проведению 25 октября, переносится на 17 января 2019г. концерт запланированный к проведению 26 октября, переносится на 18 января 2019г. концерт, запланированный к проведению 28 октября, переносится на 20 января 2019г. если вы не сможете посетить наши концерты в январе, вы имеете возможность сдать билет. Все приобретенные билеты действительны на новые даты без обмена. Берегите себя и своих близких! Я обещаю скоро выйти на связь и поговорить с вами лично!

A post shared by LOBODA (@lobodaofficial) on

"Мої дорогі...Пишу і плачу від болю і образи. Все, що зі мною сталося за останні дні, заподіяло багато болю і зруйнувало наші плани на зустріч. Я так чекала цих концертів. Останні півроку ми цілодобово готували наше шоу. я хотіла порадувати вас, здивувати, підбадьорити, віддати вам усе, що накопичилося в мені - всю мою любов, всі мої пісні! Але життя - непередбачуване.
Біда завжди приходить несподівано і змінює все.
Маленький камінчик став наріжним.
Мені потрібна була термінова операція. Лікарі дали 3 хвилини для прийняття рішення. У мене не було вибору...
Вчора мене прооперували.Я потроху приходжу в себе. Поки складно повірити в те, що відбувається. Але я - фаталіст, а значить все так як має бути. Я дякую всім за підтримку і обіцяю: ми ще заспіваємо! . Наші партнери, з великим трудом, знайшли нові дати зустрічі:
концерт запланований до проведення 25 жовтня, переноситься на 17 січня 2019г.
концерт запланований до проведення 26 жовтня, переноситься на 18 січня 2019г.
концерт, запланований до проведення 28 жовтня, переноситься на 20 січня 2019г. якщо ви не зможете відвідати наші концерти в січні, ви маєте можливість здати квиток.
Всі придбані квитки дійсні на нові дати без обміну.
Бережіть себе і своїх близьких!
Я обіцяю скоро вийти на зв'язок і поговорити з вами особисто!", - поділилася сумними новинами Лобода. Фанати ж увійшли в положення співачки і почали бажати їй якнайшвидшого одужання.

Популярні новини зараз

Розалі Номбре з "Холостяк 11" опинилася на дивані "ганьби": "Мій дебют"

Вікторія Булітко з "Дизель шоу" розповіла про ревнощі коханого до артистів: "Дуже"

Ніна Матвієнко приголомшила спогадами про дитинство і батьків: "Ненавиділа, говорила з могилами"

"ПриватБанк" закриває доступ до карток, клієнти обурюються: "Позбавили сім'ю коштів для проживання"

Показати ще

View this post on Instagram

👱‍♀️#superstar

A post shared by LOBODA (@lobodaofficial) on

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Світлана Лобода виклала дуже зворушливе фото вагітної себе і зізналася в любові молодшій доньці Тільді.

Також знаменитість виклала спільне селфі з Аллою Пугачовою і зізналася, що захоплюється нею.

А ще артистка у шкіряній сукні показала фанатам уривки з інтерв'ю, в якому розповіла про свої уподобання в музиці та кіно.