Виборча кампанія-2019 в Україні стартувала зі скандалу. Телеканал "1+1" у новорічну ніч замість звернення президента Петра Порошенка показав виступ коміка Володимира Зеленського з заявою, що він іде в президенти. Про це повідомляє Радіо Свобода.

Кандидатуру Зеленського обговорили політтехнолог Олексій Голобуцький і політолог Валерій Димов.

Олексій Голобуцький каже, що феноменом Зеленський стане, коли вийде у другий тур, чи навіть переможе. Поки він не єдиний політик, який виник на телебаченні. Це говорить про кризу довіри до традиційних політиків. З'явився тренд на нові обличчя.

Загальна недовіра населення до традиційного істеблішмента – це світовий тренд, розповсюджений практично у всіх країнах. Утім у нас він має свої особливості.

Валерій Димов вважає, що відомі люди, якщо мають політичні амбіції, хочуть конвертувати свою популярність в ці амбіції. Зеленський вже впізнаваний. Відомі випадки, коли люди ламають традиційні підвалини і проходять завдяки своїй харизмі.

"Зеленського розкручує конкретний олігарх на конкретному телебаченні", – переконаний Олексій Голубицький

Зеленський стає феноменом на тлі зубожіння нашого традиційного українського політикуму. Щось нове вони не можуть привнести, тому що ніколи не було ідеології. А старе – постійно одне і те ж.

Політтехнолог впевнений, що Зеленський вже не зможе повернутися в професію. Однак він почне грати на зовсім іншому полі.

Зеленському належить зіткнутися з тим, що політика – не просто шоу, а дуже серйозні речі, за якими може бути і кров людей, враховуючи, що зараз іде війна.

Нагадаємо, раніше наголошувалося, що квартал 95 емоційно звернувся до Порошенка, українці не стримали сліз.

Популярні новини зараз

Олена Кравець з "Квартал 95" показала особистий момент з Дзідзьо: "Весна ж..."

Короткі шортики на жінці-арбітрі змусили іранський канал переривати трансляцію понад 100 разів

Наталя Могилевська показала, з ким живе в новому будинку: "Хто цей чоловік?"

Українки з Дубая після прильоту до Києва заговорили про жахи в'язниці: "Ми молилися щодня"

Показати ще