Пристрастні навколо Національного відбору на міжнародний пісенний конкурс "Євробачення 2019" не вщухають. Україна вже офіційно відмовилася від участі цьогоріч. Один з членів журі Євген Філатов прокоментував ситуацію та визнав, що в 2016 році його група виступила в російському Краснодарі.

Про це Філатов написав на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram.

Ссаунд-продюсер груп ONUKA і The Elephants Євген Філатов (The Maneken) назвав "повною ж ... ой" те, що зараз відбувається в контексті українського Нацвідбору Євробачення.

"У своїй оцінці, як і в чесності голосування глядачів, я рішуче впевнений, а все, що відбувається зараз в контексті конкурсу, прошу вибачення за тавтологію думки, але це - повна жопа", - написав музикант.

Популярні новини зараз

Світ регоче з Путіна через "першу леді", до Зеленського, Трампа і Макрона далеко: "Погодьтеся..."

Путін пригрозив світу цинічною заявою: "Ми повернулися"

Покров Пресвятої Богородиці 2019: традиції і головні особливості

Журналіст показав маєток Зеленського в Італії: сміття під воротами і жодних росіян, фото

Показати ще

Також він підтвердив інформацію про те, що The Maneken в 2016 році виступав в Краснодарі, РФ.

"В останні дні на деяких сайтах з'явилися обговорення виступу The Maneken в Краснодарі в 2016 році. Так, воно було і ми цього не приховували. У цьому ключі мені хотілося б нагадати, наша група була створена в 2007 році, і в неї входили музиканти з Росії та України. Три роки тому ми відмовилися повністю від гастрольної діяльності на території РФ", - зазначив Філатов.

View this post on Instagram

Bang! Меня, как музыкального эксперта, пригласили выбрать участника от Украины в Нацотборе на конкурс Евровидение 2019. За последние дни я получил десятки звонков и писем с просьбой прокомментировать свой выбор, но, согласитесь, все уже сказано. В своей оценке, как и в честности голосования зрителей, я решительно уверен, а все, что происходит сейчас в контексте конкурса, прошу прощения за тавтологию мысли, но это — полная жопа. В последние дни на некоторых сайтах появились обсуждения выступления The Maneken в Краснодаре в 2016 году. Да, оно было и мы этого не скрывали. В этом ключе мне хотелось бы напомнить, наша группа была создана в 2007 году, и в нее входили музыканты из России и Украины. Три года назад мы отказались полностью от гастрольной деятельности на территории РФ. Нацотбор в 2019-м вызвал немало громких обсуждений острых в обществе вопросов, а вместе с тем и спекуляций. Логичный вопрос — с каких пор песенный конкурс стал самой важной темой в Украине?

A post shared by The Maneken (@themaneken) on

Варто зазначити, що шанувальники переможниці Національного відбору на пісенний конкурс "Євробачення-2019" Maruv, яка відмовилася від участі в конкурсі, створили на сайті Сhange.org петицію з вимогою дозволити виконавиці виступати на цьому конкурсі.

Петиція була адресована Європейській мовній спілці (EBU), який виступає організатором "Євробачення-2019". Створили цю петицію 25 лютого, і за станом на 13:00 26 лютого, підписи під нею поставили більше тисячі людей.

Нагадаємо, що Сергій Лазарєв закрутив роман із Лорак перед поїздкою на Євробачення 2019.

Як повідомляв "Знай.ua", Іван Дорн підтримав MARUV на Євробаченні 2019: давно не чули і ось знову "нє постеснялся".

Також "Знай.ua"писав, що Притула пояснив, чому MARUV не їде на Євробачення 2019.