Скандальна українська телеведуча Ольга Фреймут просто обожнює привертати до себе увагу різними способами в Instagram і Facebook. Нещодавно знаменитість виставила ніжне чорно-біле фото, граючи на фортепіано. Так, артистка представила уривок з власної книги з лаконічною назвою "Про любов" і заінтригувала прихильників, адже дуже яскраво описала суїцид героїні.

View this post on Instagram

Оля Фреймут «Сорренто», фрагмент з книги «Про любов». Її тіло лежало на набережній Сорренто. Панна пішла з цього світу через вікно старовинного готелю – так швидше покидати багатоповерхову самотність. Гості готелю якраз сходилися на снідання. Вона впала під балконом ресторану. Ці ж люди високо не падали, хіба в Куршевелі на лижах. Але щоб так – невідворотно? Добре видно око розчахнутого вікна, його останній благальний погляд. Висока дама з розпашілими від надмірного макіяжу щоками жувала круасан і запивала кавою: – Може, лунатичка? Хотіла у вбиральню, а потрафила у вікно? Така гарна не могла це зробити безпричинно. У неї стрункі ноги, не кривоніжка – точно лунатичка. Ця відчайдушна жінка під готельними вікнами була їй та іншим атракцією, ранковими новинами, що замість букв у газеті – розпалася просто на асфальті. – Навіщо цей суїцид у неділю? Дочекалася б понеділка. Вбивати себе – не святкова справа! – буркотів під розпухлий від алкоголю ніс батлер. Він якраз допивав незакінчену гостями пляшку вина – гулькнув у вікно на солоне море, бо закуски не зосталося. А там – лежить, відчайдушна. Тим часом навколо тіла віночком позсувалися люди. Приїхала поліція. Якась дівчинка, так схожа на Розбиту в дитинстві, запропонувала мамі забрати пані додому. – Тато відремонтує – він прикрутив Неллі ногу! – У тата сьогодні нарада вечірня і продукти має купити. Він не має часу ремонтувати розбиті тіла; і в неї вже гарантія скінчилася – душа полетіла... А це відновленню не підлягає... Витончене тіло у готельному халаті сфотографувала на пам’ять якась літня пані із псячою завивкою: – Покажу дочці. Яка дорога шовкова білизна у цієї нещасної визирає, а труси у сердечка, коли тобі якісь 26, – то перетримане дитинство. – Чого вона мертва, та не синя? – перепитав бігунець у куцих спортивних шортах. Він не чекав відповіді – мав витрусити з себе калорії вчорашньої лазаньї, тому побіг ледь засмучений. Опала була у ліпшій формі, ніж він. Вона лежала і мовчала про те, що люди падають від удару чи коли зашпортаються...». Фото Соня Плакидюк, @moi_sofism

A post shared by FreimutOlia (@freimutolia) on

"Оля Фреймут «Сорренто», фрагмент з книги «Про любов». Її тіло лежало на набережній Сорренто. Панна пішла з цього світу через вікно старовинного готелю – так швидше покидати багатоповерхову самотність.
Гості готелю якраз сходилися на снідання. Вона впала під балконом ресторану. Ці ж люди високо не падали, хіба в Куршевелі на лижах. Але щоб так – невідворотно?
Добре видно око розчахнутого вікна, його останній благальний погляд. Висока дама з розпашілими від надмірного макіяжу щоками жувала круасан і запивала кавою:
– Може, лунатичка? Хотіла у вбиральню, а поталанила у вікно? Така гарна не могла це зробити безпричинно. У неї стрункі ноги, не кривоніжка – точно лунатичка.
Ця відчайдушна жінка під готельними вікнами була їй та іншим атракцією, ранковими новинами, що замість літер у газеті – розпалася просто на асфальті.
– Навіщо цей суїцид у неділю? Дочекалася б понеділка. Вбивати себе – не святкова праворуч! – буркотів під ніс розпухлий від алкоголю батлер. Він якраз допивав незакінчену гостями пляшку вина – гулькнув у вікно на солоне море, бо закуски не зосталося. А там – лежить, відчайдушна.

Популярні новини зараз

Яке свято 18 жовтня: чого не можна робити в цей день

"Пропонував нардепам розважитися": Юзік із "Кварталу 95" втрапив у гучний скандал, фото

Прогноз погоди на листопад: синоптик спрогнозував, коли українцям чекати перших морозів та снігу

Погода на листопад поб'є багаторічний рекорд: синоптики застерігають українців

Показати ще

Тім годиною навколо тіла віночком позсувалися люди. Приїхала поліція. Якась дівчинка, так схожа на Розбиту в дитинстві, запропонувала мамі забрати пані додому.
– Тато відремонтує – він прикрутив Неллі ногу!
– У тата сьогодні нарада вечірня і продукти має купити. Він не має часу ремонтувати розбиті тіла; і в неї вже гарантія скінчілася – душа полетіла... А це відновленню не підлягає... Витончене тіло у готельному халаті зафотографувала на пам’ять якась літня пані із псячою завивкою:
– Покажу дочці. Яка дорога шовкова білизна у цієї нещасної визирає, а труси у сердечка, коли тобі якісь 26, – то перетримане дитинство.
– Чого вона мертва, та не синя? – перепитав бігунець у куцих спортивних шортах. Він не чекав відповіді – мав витрусити з себе калорії вчорашньої лазаньї, тому побіг ледь засмучений. Опала була у ліпшій формі, ніж він.
Вона лежала і мовчала про те, що люди падають від удару чи коли зашпортаються...». Фото Соня Плакидюк, @moi_sofism", - поділилася Фреймут.

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Ольга Фреймут вирішила показати жіночний образ, прогулюючись в кремовій сукні. Фанатів ж насмішило взуття артистки, а також налякала надмірна худорба.

Також знаменитість додала спільні знімки в Instagram разом з популярною співачкою Іриною Білик. Фанати ж не відразу впізнали Білик на знімках і подумали, що це Майкл Джексон.