Відома українська телеведуча і блогер Маша Єфросиніна дуже активно веде свій аккаунт Instagram і канал на Youtube. Знаменитість вирішила здивувати фанатів дуже ніжним кадром з мамою і маленькими собачками. Так, артистка прорекламувала власний бренд одягу, а ще розповіла історію з дитинства про те, яка річ в гардеробі була її улюбленою. Виявляється, Маша просто обожнювала халат на кілька розмірів більше.

View this post on Instagram

В моей юности самым большим счастьем для меня было даже не целоваться с Колей (моей первой любовью), а приходить после школы домой, когда все ещё на работе, и... надевать мамин халат прямо поверх школьной формы. Потом какое-то время в нём ходить и кривляться перед зеркалом, представляя себя в разных ролях! Без халата всё это казалось глупостью! А вот эта махровая, пахнущая мамой вещь с какими-то пуговицами и перышками в карманах ( #мояМама имела привычку всё, что она подбирала с пола, класть в карманы), была для меня ощущением того, что я дома, и что я - взрослая ! Могла ли я себе тогда представить, насколько изменится мое представление о домашнем уюте и красоте на данном этапе жизни? Конечно, нет. Более того, я и мечтать не могла, что буду избавлять гардеробы девушек от «махрового антиквариата». На нас с мамой всё @mashsh.wear

A post shared by Masha Efrosinina (@mashaefrosinina) on

"У моїй юності найбільшим щастям для мене було навіть не цілуватися з Колею (моєю першою любов'ю), а приходити після школи додому, коли всі ще на роботі, і... надягати мамин халат поверх шкільної форми. Потім якийсь час у ньому ходити і кривлятися перед дзеркалом, уявляючи себе в різних ролях! 
Без халата все це здавалося дурницею! А ось ця махрова, пахнуча мамою річ з якимись гудзиками і пір'їнками в кишенях ( #мояМама мала звичку все, що вона підбирала з підлоги, класти в кишені), була для мене відчуттям того, що я вдома, і що я - доросла ! чи Могла я собі тоді уявити, наскільки зміниться моє уявлення про домашній затишок і красу на даному етапі життя? Звичайно, ні. Більш того, я і мріяти не могла, що буду рятувати гардероби дівчат від «махрового антикваріату».", - поділилася емоціями Єфросиніна. Фолловери не пройшли повз: "Прийшов час повертати борги і подарувати мамі халат😂🤗❤️🔥", "У мене теж кишені халата зайняті сміттям з підлоги))))))", "Мов сестрички ", "Ох вже ця генетика. Одне обличчя з мамою. ОБИДВІ красуні 👍👍👍👍👍І ще, мені дуже подобаються розумні брюнетки. Тому Марічка - ТОП👍👍👍".

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Маша Єфросиніна присвятила свою творчість всім працюючим мамам.

Ще знаменитість розповіла все про те, як доглядає за волоссям.

Також артистка брала участь у популярному проекті "Танці з зірками", де її партнером став танцюрист Максим Леонов. Так, Маша вирішила поділитися першими враженнями від шоу.