Історія навколо актриси і зірки серіалу "Моя прекрасна няня" Анастасії Заворотнюк не дає спокою фанам вже декялька тижнів. Загальна істерія на тему хвороби Анастасії почалася в середині вересня, коли стало відомо, що актриса потрапила в одну із столичних клінік.

На сторінці, створеній в Іnstagram для підтримки зірки вчора оприлюднили вражаючий допис з інформацією для всіх небайдужих.

View this post on Instagram

Информация для всех неравнодушных: Анастасия действительно сейчас проходит курс лечения. При этом она не находилась в коме, никогда не была подключена к аппарату искусственной вентиляции легких, не впадала в состояние "сопора", потери памяти, измененного сознания, паралича или полной атрофии мышц. Все это выдумки. Правда в том, что есть заболевание и есть решительная цель его победить. Мы не просим ничего, кроме искренней молитвы от сопереживающих людей и УВАЖЕНИЯ к желанию близких не выносить на всеобщее обозрение детали болезни - это личное. И пусть Бог простит всех тех, кто спекулирует на этой теме, кто делает больно кричащими заголовками своих статей, придуманными "подробностями" и безосновательными прогнозами, кто позволяет себе всяческие провокации, обвинения в пиаре и осуждения родственников. Мы от души желаем никому не столкнуться с болезнью и не знать о ней никакой правды. А для тех, кто относится к ситуации с пониманием, мы обязательно будем здесь опровергать "сенсационные заявления" и "инсайдерскую информацию" от нечистоплотных СМИ. Благодарим за вашу поддержку!

A post shared by Поддержка Анастасии Заворотнюк (@podderzhka_azavorotnyuk) on

Популярні новини зараз

Залишили Януковича без копійки: у Швейцарії пішли на сміливий крок

Вбивство Шеремета: суд виніс рішення щодо підозрюваної Юлії Кузьменко

У Києві собака знайшла таке, що змусило господарку здригнутися: історія, у яку важко повірити

Нікітюк в національному одязі Китаю змусила пускати слинки: ніжки по самої Піднебесної

Показати ще

Заворотнюк

Незважаючи на те, що родичі так і не дали хоч скільки-небудь розгорнуті коментарі, історія продовжувала розвиватися і приймати самі химерні форми — спочатку пішли суперечливі чутки про штучній комі, потім про підключення до апарату ШВЛ, відмову внутрішніх органів (поліорганна недостатність — прим.ред), потім раптової виписці і, нарешті, таємне поховання артистки безутешными близькими.

Анкудиновський цвинтар

Деякі російські журналісти пішли ще далі і відвідали Анкудиновський цвинтар, там є кладовище під скромною назвою "Велике Свинор’є", починається практично на трасі.

Анкудиновський цвинтар

Анкудиновское ж цвинтарі являє цвинтар виключно закритого типу, де, як правило, можна виявити родинні склепи.

Могила родичів Анастасії Заворотнюк

Треба сказати, що на тлі чуток про охорону поховань батька і невістки знаменитості, головним орієнтиром міг би стати якийсь "почесна варта", однак на пустельному кладовищі немає нікого, крім хіба що раніше згаданих землекопів. Виглядає все досить страшно і порожньо.

Ніяких слідів нового поховання немає, та й обидві старі могили залишаються недоторканими, але вони досить доглянуті. Поряд з надгробними каменями присутні великі фотографії покійних.

Нагадаємо, що шанувальники онкохворий Анастасії Заворотнюк знайшли на її сторінці старі кадри і не змогли тримати сльози.

Як повідомляв портал Знай.ua, здоров'я "Моєї прекрасної няні" Анастасії Заворотнюк, якій діагностували рак головного мозку, прокоментувала лікар.

Також портал Знай.ua писав, що організатор поїздки актриси Анастасії Заворотнюк у Вірменію, Ізабелла Пирози, розповіла, як провела час із зіркою навесні.