Під час зйомок новорічного шоу “Привіт, 20-ті” співачка Alina Pash розповіла про найдивніші речі, які коли-небудь робила, повідомляє телеканал “Україна”.

Одного разу Alina Pash на вокзалі намагалась знайти шлях до школи Хогвартс з всесвіту Гаррі Поттера. У книжках та фільмах для потрапляння до Хогвартсу потрібно було пройти крізь стіну на вокзалі, тому дівчина, яка була великою прихильницею Гаррі Поттера, на вокзалі почала битись головою об стіну. Чим все закінчилось, співачка уже не пам’ятає.

Гаррі Поттер
Гаррі Поттер

Також Alina Pash додала, що на вокзалах почувається себе цілком спокійно і навіть циганки вважають її своєю і мають із співачкою секретні фрази.

Нагадуємо, що власники будинку, де знімався фільм про Гаррі Поттера, тривалий час не можуть продати це помешкання.

Популярні новини зараз
Як відреагувала Польща на 0 балів від України на Євробаченні і ображаються на Федишин і компанію: "Ми прихистили 3 мільйони..." Аліна Паш після перемоги Kalush Orchestra на "Євробаченні" поскаржилася на цькування: "Залишаєшся тотальним ворогом публіки" Місячне затемнення 16 травня 2022 року: до чого потрібно бути всім готовим, і чим вразить Володимира Зеленського, прогноз астрологині Представник Ізраїлю на Євробаченні ледь не розплакався, коли говорив про Україну: "Тримайтеся, я люблю вас"
Показати ще

Також Знай.uа писав, що Герміона і Мелфой з "Гаррі Поттера" заінтригували фанатів новим романом, це просто магія: фото.

Ще Портал Знай.uа повідомляв про цікаві факти про головну зірку "Гаррі Поттера", які мало хто знає: зв'язок з Герміоною і Роном, бійки, реп.