Учасник телевізійного шоу "Голос країни-10" на каналі "1+1", студент з Китаю Сюй Чуань Юн готовий вразити глядачів третього ефіру програми емоційним виконанням пісні “Не твоя війна” гурту “Океан Ельзи”. В мережі з’явилося відео виступу 25-річного юнака на "Сніданку з 1+1", де він талановито виконав цю пісню українською мовою.

Українську мову Сюй Чуань Юн опановує вже декілька років і встиг досягнути помітних успіхів. Сам хлопець стверджує, що в Україну приїхав, щоб навчатися у найкращих: Чуань Юн є студентом Київського університету музики імені Р. М. Глієра.

Учасник "Голосу країни-10" Сюй Чуань Юн, ТСН

Популярні новини зараз

Сергія і Сніжану Бабкіних підловили на нещирості: "Переграєте"

Ольга Сумська показала свого Сулеймана, і це не Борисюк

Молода Українка загинула на заробітках в Чехії, гарувала заради сина: "Давидчик більше не обійме маму"

На Львівщині хвора на рак жінка померла після пологів: "Вікуся стала янголом для донечки"

Показати ще

Юнак не є новачком на музичній сцені: на батьківщині він навіть мав власну групу. Але виступ на телевізійному шоу, за яким він почав стежити ще в Китаї, має для нього особливу важливість.

Хлопець зізнається, що ліризм української мови нагадує йому рідну китайську. Сюй Чуань Юн цікавиться не лише сучасною українською музикою, але й є шанувальником українських народних пісень.

Українського глядача Сюй Чуань Юн планує вразити виконавши пісню китайською для "Голосу країни-10".

Нагадаємо, другий ефір "Голосу країни 10" розпочався з яскравих виступів талановитих виконавців.

Як повідомляв портал "Знай.ua", "Голос країни 10" змусив Тіну Кароль палко ревнувати Дана Балана

Також "Знай.ua" писав, на "Голос країни 10" завітала "королева бурлеску": дівчина знайшла "солодкий пиріжок" серед зіркових тренерів.