Хореограф Дмитро Дікусар розповів про розставання з однією зі своїх улюблених жінок. Завершення відносин стало причиною важкої депресії і хворобливих спогадів. Через вісім років подорожей і пошуків себе хореограф Дмитро Дікусар знову повернувся в Україну і розповів про особисте.

Розрив з Оленою Шоптенко Дмитро Дікусар вважає найважчим. Яскравий роман пари почався в Грузії, де вони ставили хореографію під час танцювального шоу. Незабаром їхнє весілля вже обговорювала вся Україна, а потім – розрив відносин.

Дмитро Дікусар
Дмитро Дікусар. Фото: Георгій Раут

"Шлюб з Оленою тривав 3 роки, але я ж не одружився з нею в перший день знайомства. Ми були разом 4 роки і навіть більше. Щось все-таки склалося, якщо ми так довго були разом. Я так розумію, що Олена знайшла того чоловіка, з яким вона щаслива. І я цьому радий. Мені не дуже важливо зараз копатися, чому ми не змогли бути разом. Напевно, на це було багато маленьких внутрішніх рішень, швидше за все нелегких, можливо, дуже складних. Ми різні. Напевно, я не підходив Олені так, як, напевно, повинен був підходити. Може бути, картинка в її голові не збіглася з тим, що вона бачила. Не знаю. Це треба у Олени запитати. Я любив її страшно сильно ", - пояснив Дмитро Дікусар. Дмитро Дікусар

Дмитро та Олена не змагалися на сцені, у них не було романів на стороні. Розставання з нею Дмитро Дікусар переживав через біль і страждання. Було відчуття, ніби він втратив половинку самого себе.

Популярні новини зараз
Як відреагувала Польща на 0 балів від України на Євробаченні і ображаються на Федишин і компанію: "Ми прихистили 3 мільйони..." Полонених кадирівців неможливо допитати, причина проста, але неможливо здогадатися Данилко дав побажання путіну, Серга забув Лободу і знайшов Скабєєву: як українські музиканти піднімають бойовий дух Сергій Притула звернувся до українців з поганою новиною про ленд-ліз від США: "Пообіцяли дати..."
Показати ще

Дмитро Дікусар, фото: lux.fm
Дмитро Дікусар, фото: lux.fm

"Ці відносини, як сірник, горіли-горіли і догоріли. На той момент, коли ми розлучилися, для мене це було, як втратити руку, підлогу мене. Я цей період дуже емоційно переживав, через біль, страждання. Після цього мені нічого не хотілося в плані відносин, напевно, ще цілий рік", - зізнався Дмитро Дікусар. Дмитро Дікусар

Хореограф зізнається, що вилікувати його зміг час, а найкращою навичкою називає терпіння. Дікусар рекомендує постаратися зрозуміти чому біль так довго не проходить і винести з цього досвіду корисний урок. Завидний холостяк зізнався, що зараз його серце вільне, але поки більшу частину його життя займає робота.

Вікторія Булітко і Дмитро Дікусар, Instagram
Вікторія Булітко і Дмитро Дікусар, Instagram

"Я вважаю, що один з найкращих навичок, який варто розвивати всередині себе, – це терпіння. Рана затягується швидко, як би ти не чаклував. Ти можеш прискорити якийсь процес, але все одно треба потерпіти, почекати. А краще всього зрозуміти, чому у тебе ця рана не гоїться. Щоб цей досвід ще з користю пройшов, а не просто так", - каже хореограф. Дмитро Дікусар

Нагадаємо, раніше Олена Шоптенко зізналася, від чого отримує колосальне задоволення на "Танцях з зірками": "Дуже рухливий!"

Як повідомляв портал "Знай.ua", завжди усміхненого Дікусара підкосила депресія: що змусило колишнього Білик "опустити голову"

Також "Знай.ua" писав, що "У мене була затяжна депресія": Дмитро Дікусар відверто про зіркову хворобу, танці і колишніх дружин