Міла Нітіч повертається на сцену з новою командою. 4 червня Mila Nitich презентує спекотне відео “Nu”.

Назва треку - символічне для співачки, адже французьке Nu (оголений) співзвучно з англійським New (новий). Це "оголена", тобто відверта, чесна, а головне - нова Mila Nitich.

Це потужний вокал та сексуальність в поєднанні з модною музикою Андрія Ігнатченка, який співпрацює з такими топовими артистами, як Казка, НеАнгели, Ірина Білик, Black Star, Тіна Кароль та ін.

"Враховуючи, що ще десять років тому Mila Nitich довела, що в неї є голос і вона круто ним володіє, хотілося показати не лише його, а й нову її сторону. У цій пісні Міла передає почуття та емоції, розкриваючи техніку, філігранність свого голосу", - розповів Андрій.

Популярні новини зараз

Самотня Алла Мазур "заблукала" між двома красунчиками: "Не вдається за когось одного"

Перловка з м'ясом, грибами і овочами: простий і швидкий рецепт

Тіна Кароль мовчазно "знищила" самовпевнену Олю Полякову на конкурсі: "Вічно кричить"

Лесю Нікітюк показали справжню під час роботи, від цього крику в'януть вуха: "Що ти стоїш?"

Показати ще

Mila у свою чергу теж пишається цією співпрацею, яку вважає доленосною.

"Андрій запропонував послухати демку, вирішили спробувати заспівати. І відбулася магія. Після запису перша моя фраза була: Це співаю я? Андрій: Так, це співаєш ти! За півтори години народилася нова пісня, народилася нова Mila Nitich", - поділилася співачка.

Після чотирьох років творчого пошуку, припинення тривалих робочих стосунків з продюсером Mila Nitich знайшла новий стиль для своєї музики, образ, нову команду.

"Я шукала формат, в якому зможу побудувати робочі відносини в нашій команді, і зрозуміла, що занадто довго була під продюсерським крилом і не хочу більше цього. Так, один в полі не воїн, але, маючи талановиту команду, уміючи всіх згуртувати, ми з задоволенням створюємо наш контент. Коли така кількість людей знає, що створює хороший, якісний продукт і вірить у тебе, це дуже дорогого вартує", - прокоментувала Mila.

Режисером відео “Nu” стала відома кліпмейкер Інна Грабар.

"Відео про жіночну, красиву, гарячу Мілу. Глибокий погляд, овал обличчя, чистий, ніжний портрет артиста без зайвих деталей. При створенні відео переслідували єдину мету — насолодитися її зовнішнім звучанням та новою піснею", - поділилася Інна Грабар.

Нітіч у свою чергу теж захоплена співпрацею з талановитою Інною. За словами співачки, новий кліп є одним з небагатьох, де вона собі подобається. За словами Міни, вона нарешті знайшла свого режисера.

"Це була перша наша спільна робота. Спочатку кілька годин зйомок були досить напруженими, ми «притирались» одна до одної, але Інна мені допомогла. Це один з небагатьох кліпів у якому я собі подобаюсь, а це — найголовніше. Мені подобається атмосфера, яка панує в нашому відео, яку добре відчутно й видно. Є враження, що я знайшла свого режисера!" — висловилась співачка.