Керівник “Дизель Студії” Єгор Крутоголов щасливий у шлюбі вже 14 років. Свою дружину Катю він зустрів ще в школі, тоді йому було 16, а їй – 13. Після 5 років щасливого дружби, вони стали парою, і їх стосунки склалися як не можна краще. Пара виховує двох синів – Максима і Лева. На честь 14-річчя весілля, Єгор Крутоголов опублікував весільні фотографії і розповів, у чому секрет щастя в сім'ї.

Єгор Крутоголов, весільне фото

Єгор Крутоголов з дружиною


“Піднімати кришку унітазу до, і опускати після”, жартує Єгор, відповідаючи на запитання про секрети щасливого шлюбу. “Якщо серйозно, то просто потрібно в будь-якому питанні враховувати думку обох сторін”, каже Крутоголов. Також Єгор зазначає, що найголовніше для сімейного щастя – не змінювати, поважати один одного і вміти в будь-якому питанні знаходити компроміси.

Єгор Крутоголов з дружиною та сином

Популярні новини зараз
Українцям показали справжнього Олексія Арестовича, таким його знають не всі: " То Подоляк знімав" Інсайд від кремля: у тяжкохворого путіна "паркінсонізм і шизоаффективний розлад" Сергій Притула в перший день війни заплатив 10 тисяч гривень за таксі, щоб врятувати сина в Києві: "Плану не було" Олімпійська чемпіонка змінила гвинтівку для біатлону на автомат заради України: "Стоятиму до кінця"
Показати ще


“Тепер я не один в упряжці, нас двоє”, каже Крутоголов. На його думку, вкрай важливо не морозитись один від одного, не повинно бути такого, щоб кожен був сам по собі. “Я командний гравець, і для мене важливі ті відносини, які склалися у мене з дружиною”, зазначає Єгор.

Єгор Крутоголов з Дизель Шоу з сім'єю

Нагадаємо, раніше Горбунов пустився у всі тяжкі і осідлав Никитюк, Осадчій краще цього не бачити фото

Як повідомляв портал "Знай.іа", Горбунов не встояв перед півсотнею блондинок і побіг до Никитюк, як відреагувала Осадча

Також Знай.іа" писав, що Крутоголов з "Дизель шоу" переплутав дружину з Лесею Нікітюк - довелося спати на килимку