Навколо зоряного сімейства Кардашьян-Уест останнім часом сконцентрувалося посилену увагу преси та шанувальників. Причина — у нервовому зриві Каньє. Зірка не витримав і написав у своєму Twitter багато незрозумілих речей, в тому числі і те, що він забороняє своїй тещі наближатися до їх з Кім дітей. Мовляв, та дозволить їм зніматися в Playboy. А потім Уест і зовсім виїхав на ранчо у Вайомінгу, щоб побути там на самоті.

А що ж Кім Кардашьян? Інсайдери повідомляють, що незважаючи на славу і статок, жінка змучена ситуацією з чоловіком. Їй боляче і погано. Не так давно Кім офіційно заявила в пресі, що Уест хворий біполярним розладом. Також стало відомо що репер перестав приймати таблетки від нього, адже це “негативно позначається на його креативності”.

Папараці вдалося засікти Кім і Каньє за розмовою в машині. Кардашьян намагалася посміхатися, проте виглядала заплаканою. По ній було помітно, що вона досить емоційно переживає все, що відбувається.

Популярні новини зараз

Ігор Терехов покинув Харків після смерті Кернеса

Помер геніальний актор і сценарист Жан-П'єр Бакрі: "Онкологія не пощадила

Потап дістав свій довгий і рожевий перед Каменських в бікіні: "Щоб його розважали"

Квітуча Кароль і батько Балан: сімейний кадр Тіни і Дана з дитиною потрапив в мережу

Показати ще

За словами інсайдерів, вона намагалася зв'язатися з Вестом кілька разів, але той її просто ігнорував, в підсумку довелося їхати на ранчо. Зараз зірка зосереджена на тому, щоб надати допомогу своєму чоловікові. До речі, коли Кардашьян помітила, що її знімають, вона показала папараці непристойний і недвозначний жест - посудіть самі.

Раніше Каньє Уест публічно звинуватив Кім Кардашьян у зраді і заявив, що намагається розлучитися з нею два роки, а їх ідеальна сімейне життя є лише грою на публіку. Коментуючи подію, Кім зізналася, що Уест хворіє біполярним розладом і перестав приймати таблетки, що, ймовірно, спричинило за собою погіршення самопочуття.

Нагадаємо, репер Каньє Уест вирішив відмовитися від участі у виборах президента США