Український комік і шоумен Вадим Мічковський, відомий як Дядя Жора, поміркував, як краще відпочивати від дітей, чи з дітьми. Про це артист написав на своїй офіційній сторінці в Instagram, прикріпивши яскраве сімейне фото з відпочинку у Туреччині.

Читайте Знай в Google News!

Хтось відпочиває сам або парою або з друзями або з сім'єю від сім'єю, 44-річний шоумен розповів про традицію відпочивати з дітьми.

"Всі різні і всі вважають за краще відпочивають по своєму. У нашій родині є традиція 🙌 ми завжди їздимо у відпустку або на відпочинок або в тури... тільки всією сім'єю і бажано з повному складі. Це наш закон 👨 👩 👧 👧 і це дійсно особливий час для нас. 😛 Зараз ми знаходимося в Туреччині в #RixosSungate і літаємо сюди вже кілька років поспіль) нам тут подобається", - пише дядя Жора.

Варіант приїхати удвох, наприклад, щоб залишити дітей і самим вирватися-навіть не розглядається.

Популярні новини зараз

Розлучену Аліну Гросу помітили в компанії 71-річного "байкера": "Знаю його 21 рік"

42-річна Ані Лорак у вузькому вбранні вразила різкими змінами: "На себе не схожа"

Вагітна дружина Віктора Павліка Реп'яхова жорстко відповіла на непрохані поради: "Кожен відповідає за себе"

Матерям 10 років, батькам-1: українці хочуть "накинути" стажу за виховання дітей

Показати ще

"Так, іноді на пару днів ми з Наташею можемо вирватися в романтик тріп і удвох ☺ ❤ ️ але якщо мова про відпустку, то тільки всією сім'єю і тільки з дітьми. Чому для мене і нас це так важливо? 🤔 Тому, що час летить непомітно і швидко, діти швидко ростуть. Зовсім скоро вони переключаться на свої компанії і будуть відпочивати і літати зі своєю компанією... з друзями..", - додає шоумен.

За його словами, вони з дружиною хочуть подарувати максимум дитинства 🤩, щоб вони подивилися світ разом з нами 🌎 🌏 🌍 щоб вони згадували незабутні яскраві моменти ... Америку, Діснейленд, морський круїз, студію Universal Pictures, поїздки на Концерти в Європу, Емірати або відпочинок в Туреччині або Єгипті і тд .... з татом і мамою ☺ ️ а не Instagram і Тік Тік залишившись вдома під опікою з бабусями.

View this post on Instagram

Привет, друзья! 😉 в рубрике #семейныйблогДяди давайте поговорим о...семейном отдыхе 🌊 Отдыхать с детьми или отдыхать от детей??))) Все разные и все предпочитают отдыхают по своему. Кто-то отдыхает сам или парой или с друзьями или с семьей от семьей и тд В нашей семье есть традиция 🙌 Мы всегда ездим в отпуск или на отдых или в туры... только всей семьей и желательно с полном составе. Это наш закон 👨‍👩‍👧‍👧 И это действительно особенное время для нас. 😛 Сейчас мы находимся в Турции в #RixosSungate и летаем сюда уже несколько лет подряд) нам здесь нравится 😉👍 Вариант приехать вдвоём, например, чтобы оставить детей и самим вырваться - даже не рассматривается. Да, иногда на пару дней мы с Наташей можем вырваться в романтик трип и вдвоём 😋😉❤️ Но если речь об отпуске, то только всей семьей и только с детьми. Почему для меня и нас это так важно? 🤔 Потому, что время летит незаметнои и быстро , дети быстро растут. Совсем скоро они переключатся на свои компании и будут отдыхать и летать со своей компанией... с друзьями.. Мы же хотим подарить им максимум детства 🤩 Я хочу, чтобы они посмотрели мир вместе с нами 🌎🌏🌍 Чтобы они вспоминали незабываемые яркие моменты ... Америку, Диснейленд, морской круиз, студию Universal Pictures, поездки на концерты в Европу, Эмираты или отдых в Турции или Египте и тд .... с папой и мамой☝️ а не Инстаграм и тик ток оставшись дома на попечении с бабушками. Отдыхайте всегда вместе, если есть такая возможность. Семьей, с детьми. Это классная возможность провести время вместе, а детям побыть с папой, который все-время на работе и всегда чем-то занят😉😂👍❤️ Согласны??? Какие правила в вашей семье? #дядяжора #семейныйблогДяди #семейныйблогДядиЖоры

A post shared by ДЯДЯ ЖОРА (@dyadya_jora) on

Обов’язково підпишись на наш канал у Viber, аби не пропустити найцікавіше

Нагадаємо, відомий комік після інсульту і лікарні вразив зізнанням - "Відмотав строк, тепер свобода".

Як повідомляв портал "Знай.ua", дядю Жору терміново госпіталізували після інсульту, у якому стані комік. Популярний комік Вадим Мічковський, відомий як Дядя Жора, потрапив у лікарню після інсульту.

Також "Знай.ua", Польща надала привілеї українським заробітчанам – хто зможе перетнути кордон без двотижневої ізоляції. Україна і Польща спростять процедуру перетину кордону