Відомий
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяЧитайте Знай в Google News!
"Один шматочок піци. Коли я вже підріс і ходив в школу, років так в 10, я їздив до мами на роботу на обід. У той час вона працювала бухгалтером - спочатку в державному універмазі Тюмені, а потім в невеликих фірмах. Скільки я пам'ятаю себе, мама весь час працює. З цифрами, калькулятором, на якому вміє рахувати не дивлячись на нього з шаленою швидкістю, з купою листів, підшивок і папок. Ще з самого дитинства я знав, що іноді настають такі дні, коли мама закривалася в кімнаті вечорами і вихідним, обклавши себе цими самими паперами, і це означало - час звіту. Квартального, річного. Я точно знав, що його не встигнути зробити на роботі і я повинен проводити вечори один.", - згадує мандрівник.
⠀
"Але ось найулюбленіше було - бувати в центрі під час її перерв. Ми ходили їсти разом в їдальню, а по особливих днях - в "піцу" - так просто називалося кафе, в якому було самообслуговування, вічні черги і величезні шматки неймовірно смачної піци з купою начинки. Навіть тоді я знав, що нам це дорого. Пам'ятаю один раз, як зайшов в її кабінет на роботі, мами не було, а інші жінки переглянулися і сказали "сьогодні без піци, нам зарплату не видали". Зітхнув, дочекався, сам покликав маму в їдальню, але по дорозі вона рішуче звернула в бік заповітного кафе і сказала, що сама їсти не буде, не голодна і купила один шматок. Ми з'їли його навпіл, хоч вона і протестувала.", - розповів автор.
Михайло Зарубін впевнений, що завдяки нелегкому дитинству він зміг навчитися багато чому у своєму житті. І пройшовши саме такий шлях, він зміг чогось досягти. Такі спогади наштовхують його на думки про майбутнє, зокрема, про виховання власних дітей.
"Дитинство навчило мене багато чому. Як можна зробити вечерю з батона і банки консервів (виймаєте акуратно м'якуш, змішуєте з консервами і назад в батон, нарізаєте). А ще - як готувати картоплю двома десятками способів. Мені іноді здається, що тільки пройшовши через такий шлях, я зміг чогось досягти. У цей час я завжди думаю, як буду виховувати своїх дітей. Не для того навіть, щоб ділилися піцою. А, давши найкраще, чи не отримаю я егоїстичне розпещене ставлення потім? Впевнений, що ні. Але мозок - то думає. Стільки дітей, зіпсованих вихованням і грошима! Скільки часу пройшло, країн, міст і навіть найсмачніших ресторанів у світі з білими скатертинами. А я все ще пам'ятаю ті походи на обід. Що це? Доброта з дитинства або.. комплекси?", - написав він.
Обов’язково підпишись на наш канал у Viber, аби не пропустити найцікавіше
Як повідомляв портал "Знай.ua",
Також "Знай.ua" писав, що