Відома українська телеведуча, блогер, Ревізор краси Олена Філонова активно веде сторінку в Instagram. Дівчина любитель поїсти і оголитися на камеру. Цього разу Олена вирішила поміркувати про істинне щастя для кожної жінки. А в підписі до публікації зіркова красуня відверто розповіла про задоволення від інтиму.

Читайте Знай в Google News!
Відповідну публікацію Філонова розмістила на сторінці в Instagram.

"Що на Вашу думку робить жінку по справжньому щасливою? Сім'я, діти і люблячий чоловік - це все зрозуміло. Я говорю про той стан від чого жінка відчуває задоволення і це дає їй сили і енергію! Чи робить вас секс щасливою і чи змінюється ваш настрій, Чи відчуваєте ви себе бажаною? Чи вміє Ваш чоловік розпізнати всі ваші таємні бажання? аскільки ви відверті з ним?", - почала з відвертостей зіркова красуня.

View this post on Instagram

Что по Вашему мнению делает женщину по настоящему счастливой? ⠀ Семья, дети и любящий муж- это все понятно. ⠀ Я говорю о том состоянии от чего женщина испытывает удовольствие и это даёт ей силы и энергию! ⠀ Делает ли Вас sекс счастливой и меняется ли Ваше настроение, чувствуете ли Вы себя желанной? Умеет ли Ваш мужчина распознать все Ваши тайные желания? Насколько Вы откровенны с ним? ⠀ Девочки. Эти вопросы важны для каждой. Ведь многие на самом деле бояться рассказывать, живут для кого-то (семья, дети, муж) А живут ли они для себя вообще? Получают ли для себя то, чего возможно не хватает?! ⠀ Поверьте. Общаясь с девушками, женщинами они все равно остаются в чём-то, не до конца удовлетворёнными. Для женщины очень важно получать ту энергию, которая помогает ей оставаться привлекательной, страстной, желанной и счастливой. ⠀ Давайте открыто поговорим о том, о чём давно хотела, но боялась, что подруга или твой мужчина тебя не поймёт или не услышит?! 🥰❤️ ⠀ P.S. Надень сегодня самое красивое нижнее бельё под платье, чулки и почувствуй себя самой желанной. Пусть мужчины сегодня сойдут с ума от твоей притягательной энергетики. Хочешь, накрась губы 👄 красной помадой, хочешь надень туфли на шпильке.

A post shared by Elena Filonova (@efilonova) on

Популярні новини зараз

Юрій Горбунов напоїв Катю Осадчу 8 березня

Ткач з "Квартал 95" перетворився на Кароль і довів Потапа до сліз: "Тіна після карантину"

Повна, висока і з короткою стрижкою: українці оніміли від зовнішнього вигляду "Тіни Кароль"

Леся Нікітюк з мамою здивували українців: як дві краплі

Показати ще

Філонова впевнена, що ці питання важливі для кожної жінки. Адже багато хто насправді бояться розповідати, живуть для когось (сім'я, діти, чоловік). А чи живуть вони для себе взагалі? Чи отримують для себе те, чого можливо не вистачає?!

"Повірте. Спілкуючись з дівчатами, жінками вони все одно залишаються в чомусь, не до кінця задоволеними. Для жінки дуже важливо отримувати ту енергію, яка допомагає їй залишатися привабливою, пристрасною, бажаною і щасливою", - зауважила вона.

Знаменитість закликала відкрито поговорити про те, про що давно хотіла, але боялася, що подруга або твій чоловік тебе не зрозуміє або не почує?!

У підсумку Філонова запропонувала: одягни сьогодні найкрасивішу нижню білизну під сукню, панчохи і відчуй себе найбажанішою. Нехай чоловіки сьогодні зійдуть з розуму від твоєї привабливої енергетики.
Хочеш, нафарбуй губи червоною помадою, хочеш одягни туфлі на шпильці.

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше

Нагадаємо, Dzidzio збирається відповісти на зухвалий камінь в його город від дружини: "Маю гострі зуби".

Знай.uа писав, Влад Яма відверто заговорив про лідерів нового сезону "Танці з зірками".