Суддя кулінарного шоу "МастерШеф" і талановитий кулінар Тетяна Литвинова вирішила поділитися своїми секретами, завдяки яким їй вдається виглядати і відчувати себе приголомшливо в 45 років. Про це вона розповіла у своєму Instagram.

Читайте Знай в Google News!

" мені 45 і я стежу за свої тілом 🌟 тому-що це мій будинок, один, на всю мою улюблену пристрасно життя. Одним з найпопулярніших питань від вас є те, що я роблю, щоб залишатися у формі. По-перше, я не роблю з цього культ, по-друге, у мене хороша генетика (спасибі Богу і батькам) і по-третє я колишня спортсменка. Але це для мене не привід розслаблятися, а навпаки стимул! Я хочу роздягатися при світлі перед моїм коханим, граціозно виходити з води в купальнику на пляжі і модно одягатися, щоб самі трендові луки сиділи на мені круто!",- стверджує Тетяна.

Литвинова розписала правила і розклад для дому моєї душі:

1. Тренування-фітнес 3 рази на тиждень 1 годину все життя.
2. Йога зарядка 3-4 р / н 1,5 - 2 години 5 років
3. Прогулянка перед сном 30 хв кожен день (з винятками, звичайно!) 4 роки
4. Ручний масаж 1-2 рази на тиждень 1,5 - 2 години більше 10 років
5. Обгортання осінь і зима по 10-20 процедур і вакуумно-роликовий масаж 3 роки.
6. Харчування, в основному це домашня їжа. Ресторанна, не чаші 1 рази на тиждень або навіть 2 тижні все моє свідоме життя.
7. Секс-регулярно
😉 все життя.
8. Кожні три місяці здаю аналіз на мікроелементи, п'ю вітаміни за призначенням і регулярно курсами, в основному Омега-3 .
9. П'ю 1,5-2 л води щодня. Причому натщесерце завжди теплу 300 мл вранці, а потім 2 ст.л теплого масла ДХІ. І в холодні дні, у мене завжди теплий сніданок - 5 років.
10. Кожні пів року або частіше, за необхідності, здаю базові аналізи і відвідую «Святу Трійцю» — гінеколог-мамолог, стоматолог і остеопат.
11. Про любов до життя, позитив та інші важливі речі пишу майже в кожному пості і ви і так знаєте, що це теж важливо для мене.
12. Висипатися. Сон, моє головне ліки від усіх хвороб, в тому числі душевних!
13. І ще, я багато працюю, часто їжджу в додому в Одесу за підзарядкою і рідко вступаю в конфлікти.

Популярні новини зараз

Україна програла вирішальний матч проти Австрії на Євро-2020: третє місце і шанс на вихід в 1/8

50 років тому знайшли скіфську пектораль: що таїть в собі знаменитий артефакт

Лариса Ніцой заявила, що у Росії потрібно запровадити українську мову другою державною: "На Кубані їй надати статус регіональної"

Регіна Тодоренко зізналася в сексі на "Орлі і Решці": "брудне дівчисько" і важливість розміру

Показати ще

Крім того, кулінар запропонувала записати для шанувальників тренування з її тренерами, в тому числі супер комплекс — профілактика негативних питань пов'язаних з молочною залозою.

View this post on Instagram

Мне 45 и я слежу за свои телом 🌟🌟🌟🌟🌟 Потому-что это мой дом, один, на всю мою любимую страстно жизнь ❤️ Один из самых популярных вопросов от вас, - что я делаю, чтобы оставаться в форме. Во первых, я не делаю из этого культ, во-вторых, у меня хорошая генетика (спасибо Богу и родителям) и в-третьих я бывшая спортсменка. Но это для меня не повод расслабляться, а напротив стимул! Я хочу раздеваться при свете перед моим любимым, грациозно выходить из воды в купальнике на пляже и модно одеваться, чтобы самые трендовые луки сидели на мне круто! Итак, правила и расписание для дома моей души))) 1. Тренировка-фитнес 3 раза в неделю 1 час всю жизнь. 2. Йога зарядка 3-4 р/н 1,5-2 часа 5 лет 3. Прогулка перед сном 30 мин каждый день ( с исключениями, конечно!) 4 года 4. Ручной массаж 1-2 раза в неделю 1,5-2 часа более 10 лет 5. Обертывания осень и зима по 10-20 процедур и вакуумно-роликовый массаж 3 года. 6. Питание, в основном это домашняя еда. Ресторанная, не чаше 1 раза в неделю или даже 2 недели всю мою сознательную жизнь. 7. Секс - регулярно 😉 всю жизнь. 8. Каждые три месяца сдаю анализ на микроэлементы, пью витамины по назначению и регулярно курсами, в основном Омега-3 . 9. Пью 1,5 - 2 л воды ежедневно. Причём натощак всегда тёплую 300 мл утром, а затем 2 ст.л тёплого масла гхи. И в холодные дни, у меня всегда теплый завтрак - 5 лет. 10. Каждые пол года или чаще, по необходимости, сдаю базовые анализы и посещаю «святую троицу» — Генеколог-маммолог, стоматолог и остеопат. 11. Про любовь к жизни, позитив и прочие важные вещи пишу почти в каждом посте и вы и так знаете, что это тоже важно для меня. 12. Высыпаюсь. Сон, мое главное лекарство от всех болезней, в том числе душевных! 13. И ещё, я много работаю, часто езжу в домой в Одессу за подзарядкой и редек вступаю в конфликты. Вопросы к вам: 1. что из перечисленного делаете вы? 2. что вас шокировало в этом списке? 3. о чем ещё хотите поговорить? 4. Если хотите запишу для вас тренировки с моими тренерами? У одного из моих тренеров есть супер комплекс — профилактика негативных вопросов связанных с молочной железой, пишите +, если интересно (когда будет 50 + запросов, тогда запишу) И вы же помните, что я вас ❤️

A post shared by Татьяна Литвинова (@tanita_litvinova) on

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше

Нагадавши, баклажанна ікра від Тетяни Литвинової, секрети приготування і заморозки"синеньких".

Як повідомляв Знай. ua, кулінарний експерт Тетяна Литвинова розповіла, як приготувати бабагануш і смачну кавказьку закуску.

Також Знай. ua писав, що маринад для білих грибів, перевірений роками рецепт від судді "МастерШеф".