Київський блогер та майбутній чоловік відомої 21-річної співачки Ганни Трінчер Олександр Волошин знявся з нею у новому відео для TikTok.

У новому відео вони постали перед коробкою-сюрпризом для батьків, які одночасно хочуть дізнатися стать майбутньої дитини. Через це і виникає питання - чи вагітна Анна... на яку можна дуже швидко дізнатися відповідь, за допомогою коментарів та нових публікацій Трінчер. Вони просто використали локацію, щоб зняти відео, тоді як коробка призначалася її подрузі.

Анна Тринчер та Олександр Волошин, фото: Instagram
Анна Тринчер та Олександр Волошин, фото: Instagram

"Як думаєте, дівчинка/хлопчик?", - йдеться під відео.

У цей момент грає пісня:

Популярні новини зараз
Чому цукор різко злетів у ціні: експерти назвали причини та розповіли про майбутній дефіцит Бомжатні виглядають краще: як ставляться до мобілізованих росіян Екстрасенс Макс Гордєєв проговорився про звільнення всіх східних областей України: про що говорить цифра 10 на картах таро Нові ціни на цибулю налякали покупців: такого зростання ніхто не чекав, що буде далі
Показати ще

Серед гаїв та дібров,

Там ще ховається зло,

Та світ врятує любов.

***

@annatrincher

Яка пісня😍 @yogen.music #foryou

♬ СВЛ - Тік-Ток 3 - YOGEN

"Дівчинка, але не ваша", "У 2022 році так почало багато блогерів вагітніти", "Хайпують на чужому святі?", - пишуть українці у коментарях.

Однак багато користувачів все ж таки не зрозуміли каверзи і все ж таки вирішила відгадати, хто ж буде. Кількість повідомлень з "хлопчиками" та "дівчинками" практично однакова. Але варто зазначити, що це коробка для блогерки із Ізмаїлу Яни Доги.

Нагадаємо, Ганна Трінчер із серіалу "Школа" потрапила на місці злочину серед ночі: "А потім зі "шнителем" виступатимеш"

Як повідомляв "Знай.uа", Ганна Трінчер із серіалу "Школа" спокусливо розкрила сорочку і показала щось цікаве між двома горбками: "Вже залежність"

Знай.ua писав, наречений Ганни Трінчер Волошин показав "нахабну" маму, за прикладом невістки: "Каблук ..."