Головним героєм 12-го сезону шоу "Холостяк" став Олександр Топольський. І вже 30 вересня українці нарешті дочекаються його дебюту як головний герой найромантичнішого проекту.

Зараз і сам Топольський знову повернувся у межі інтересів цікавих громадян нашої країни, які на повну силу шерстять його соцмережі. Втім, і сам Алекс не проти такої уваги. Адже почав розміщувати на своїй сторінці в Instagram у рази більше фотографій, ніж раніше. Звичайно, все для того, щоб якнайбільше розкрутити шоу і зробити йому рекламу. Але чи це допоможе Алексу знайти кохання - покаже час.

Алекс Топольський, фото: Instagram
Алекс Топольський, фото: Instagram

А поки що він змушує українок захлинатися слинами, викладаючи відверто спекотні кадри. Так сталося й у листопаді 2021 року. Фанатська база передплатників у Холостяка налічує 27 тисяч людей зараз і всі вони бачили розкішний торс українця.

Алекс постав перед українцями у шортах з написом "Man" (чоловік) і без майки. На задньому фоні видно, що він знаходиться в спортзалі.

Популярні новини зараз
Перемога України, нові катаклізми чи хвороби: що принесе світові Чорний Водяний Кролик, характеристика 2023 року ПриватБанк встановив новий ліміт на зняття готівки: яку максимальну суму видають банкомати Гороскоп на грудень 2022: Водоліям допоможуть зірки, Левам буде важко, а Овни кайфануть перед Новим роком "Жити до зарплати, знущаються...": українці з картками "ПриватБанку" втрачають все, нульові баланси
Показати ще

"Вирішив заощадити на пральній дошці, правда доводиться попітніти натомість. Ось, взагалі не хотілося вставати сьогодні о 5:30 ранку і йти в зал, але сила волі і правильно обрана мотивація взяли своє. І вже через годину я літав у хмарі дофаміну, насолоджуючись ще однією галочкою в журналі перемог за день) А ти ведеш "журнал перемог", де кожен день відзначаєш свої успіхи ?

Скріншот публікації Алекса Топольського
Скріншот публікації Алекса Топольського

У коментарях помчала феєрія з цього приводу:

"Красавчик", "Краш", "Як часто ви встаєте в такий час?" , А також купа думок, де дівчата не змогли підібрати слів і просто висловили думку закоханими смайликами.

Нагадаємо, що "Холостяк" Алекс Топольський побачив перших дівчат, але вони розпаковувалися.

Раніше ми повідомляли, що "Холостяк-12" Алекс Топольський познайомиться з матусею та подарує нову троянду.