Співачка, артистка та фіналістка 7 сезону "Голосу країни", та учасниця "Жіночого кварталу" Марта Адамчук розповіла, що святкує придбаний прилад уфо, на який відкривала збір серед своїх шанувальників.

Про це зірка написала під своїм чарівним фото, яке розмістила на сторінці в Інстаграм, за оновленнями від Марти спостерігає майже 50 тисяч осіб.

Марта Адамчук. Фото: instagram.com/marta_adamchuk/
Марта Адамчук. Фото: instagram.com/marta_adamchuk/

Святкую придбане за вашої участі уфо для брата на фронт. Але насправді з усіх сил вже чекаю перемоги, - Марта Адамчук.

Сторіс Марти Адамчук. Фото: instagram.com/marta_adamchuk/
Сторіс Марти Адамчук. Фото: instagram.com/marta_adamchuk/

Популярні новини зараз
Гроші та успіх ніколи не покинуть ваш дім, якщо ви зробите це: навіщо потрібні червоні двері та цукерки По Хакасії вдарила путінська стабільність: на росії залишилось без опалення 70 тисяч людей у лютий мороз Володимир путін кректав, пихкав і синів, коли з'явився з жінками: "Я розділяю біль" ПриватБанк попередив власників кредитних карток про зміни: набули чинності нові умови
Показати ще

В сторіс Марта показала обігрівач, який відправився на фронт до брата.

Марти Адамчук. Фото: instagram.com/marta_adamchuk/
Марти Адамчук. Фото: instagram.com/marta_adamchuk/

У коментарях шанувальники були вражені від неймовірно прекрасного вигляду Марти, та написали їй, яка прекрасна та талановита зірка сяє в українському шоубізнесі.

"Яка гарна", "Боже, яка ж краса", "Яка красуня", "Боже, яка ви гарна", "Дуже гарна", "Королева, яка гарна", "Дуже красива зачіска. Я такого не бачив ні в кого іншого", "Марта, яка Ви красива, та ще й дуже талановита", "Як же гарно брюнеткам у цьому кольорі", - написали у коментарях.

Коментарі. Фото: instagram.com/marta_adamchuk/
Коментарі. Фото: instagram.com/marta_adamchuk/

Нагадаємо, ми писали, що Марта Адамчук разом з Pianoboy зачарували шанувальників найпопулярнішими піснями війни: "Ми виплакали".

Як повідомляв "Знай.ua" зірка "Жіночого кварталу" Марта Адамчук зігнулася, щоб показати попу, дізнавшись прекрасне.

Також "Знай.ua" інформував, що зірка "Жіночого кварталу" Марта Адамчук задумалася про те, що відбувається у світі, і заговорила про повстання.