Відомий актор улюбленець багатьох українців, актор "Квартал 95", відомий з серіалу "Одного разу під Полтавою", Юрій Ткач показав, як впорався з осінньою нудьгою.

Юрій Ткач розмістив на своїй сторінці в Інстаграм розважальни ролик, з серії "Коротше кажучи". Цього разу Ткач позбавлявся від осінньої нудьги, дощів та сирен.

Юрій Ткач. Фото: instagram.com/yuriy_tkach/
Юрій Ткач. Фото: instagram.com/yuriy_tkach/

Допомогло в цьому Юрію — оголошена в мордорі могилізація. Він ожив та повеселішав, спостерігаючи, як росіяни тікають з країни, нервують через те, що на всіх не вистачить пакетів, або через те, що прийдеться повертатися додому "наполовину цілим".

Юрій розповів, як підвищував собі серотонін на російських форумах, та телефонуючи своїм знайомим, які переїхали на рашку, та спостерігаючи істерику.

Популярні новини зараз
Перемога України, нові катаклізми чи хвороби: що принесе світові Чорний Водяний Кролик, характеристика 2023 року У чому різниця між трудовим та страховим стажем: українці дізналися головне про пенсію 3400 гривень в одні руки: як українцям отримати допомогу на ліки, їжу та проживання путін поставив усе на головну битву в Україні, і це не Донбас із Кримом: кожен українець буде зобов'язаний боротися
Показати ще

Юрій Ткач. Фото: instagram.com/yuriy_tkach/
Юрій Ткач. Фото: instagram.com/yuriy_tkach/

Насамкінець Юра подзвонив другу, та той запропонував зустрітися. Тоді Юра сказав: "Звісно, що треба зустрітися, адже у мене для тебе є чудова звістка. Передам повістку", - пожартував комік, чим викликав лютий страх у однокласника, який за словами Юри декілька діб стояв у пробці на кордоні з Грузією.

У коментарях подякували за гарний настрій Ткача:

"Ти чудово підбадьорюєш мене, коли я бачу тебе тут. Будьте в безпеці та завжди залишайтеся смішними", "Це найкрутіша річ в інтернеті", "Юра, підняли настрій не тільки собі", - написали шанувальники.

Коментарі. Фото: instagram.com/yuriy_tkach/
Коментарі. Фото: instagram.com/yuriy_tkach/