Популярний український блогер Олег Машуковський запам'ятався фанатам завдяки своєму епатажному образу, сміливості та гумору. Крім творчої діяльності в TikTok, хлопець ще займається візажем, перевтілюючи зірок і себе.

Олег Машуковський за період війни трохи додав у вазі, але нещодавно вирішив серйозно взятися за свої форми. Хлопця не влаштовував округлий живіт, під яким, як виявилося, ховалися м'язи. Він показав фото до та після, і результат вражає.

Скріншот із Instagram, Олег Машуковський
Скріншот із Instagram, Олег Машуковський

Артист розповів, що схуд до такого стану лише за 3 тижні. Шанувальники неодноразово бачили, як він ретельно займається в спортзалі, заливавшись потом до знемоги, але інших подробиць свого перетворення він не розкрив.

"Ви спитаєте як? Я відповім - отак", - написав Машуковский.

Популярні новини зараз
Про ранню весну можна забути: незважаючи на погодні рекорди у січні, зима ще покаже українцям свою силу "Це відродження...": відомий ведичний астролог назвав дату кінця негараздів України, зміни прийдуть з теплом Юрист зізнався, чи можна не піти у військкомат, якщо отримав повістку: "Необхідно..." "Хотів в ан*л, скористався...": Монро, після історії з київськими хуліганами, розповіла про п'яні пригоди в Одесі
Показати ще

Не всі повірили Олегові. Більшість фанатів звинуватили його у вмілому використанні фотошопу або в тому, що він втягнув живіт, проте деякі оцінили його старання.

Коментарі - instagram.com/mashukovsky/
Коментарі - instagram.com/mashukovsky/

Коментарі - instagram.com/mashukovsky/
Коментарі - instagram.com/mashukovsky/

Раніше ми писали про те, що Олег Машуковський заради українок став кентавром із голим торсом і спалив москву грудьми Міли Кузнєцової: "Гріх не..."

Як повідомляв Знай.ua, "Досі...": Олег Машуковський зовсім забув про Анастасію Приходько, вирішив знайти "стареньких"

Також портал Знай.ua писав, що Олег Машуковський розповів, як поліція розпізнала в ньому "загрозу" та грубо обшукала: "Чіпали за геніталії"