На сторінці у соціальній мережі Instagram відомої української журналістки та телеведучої Ольги Фреймут, за якою спостерігає величезна армія шанувальників, з'явилося повідомлення.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяЦього разу вона присвячена її баченню норм етикету під час телефонних дзвінків.
"Щоразу, коли дзвонить телефон і особливо, коли висвічується невідомий номер, я лякаюся. Думки епічні та трагічні: «когось збила машина?"; «Помер дідусь?»; «Забула сплатити податки і тепер у мене відберуть все-все і навіть улюблене фортепіано?». Коли в трендах пропускати реальне життя і губити себе, щоб потім безпорадно перепитувати друзів і психотерапевта: "Хто я?!". Але я про дзвінки... "
Вона поскаржилася, що приватності стає так мало, що розмінювати її на телефонні розмови просто шкода. За етикетом, перш ніж задзвонити, потрібно запитати, попередньо відправивши повідомлення.
Однак є випадки, коли можна дзвонити без попередження:
- Дуже рідним людям-улюбленим, батькам, бабусям та дідусям (ця Аня, яку востаннє бачили на своїх хрестинах, не вважається). Друзям теж не дзвонять без дозволу.
- Вітання з Днем Народження або висловлювання співчуття.
- Оповіщення про щось термінове-пологи, пожежа, потоп.
- До державних та комерційних установ, екстрених служб.
"А як взяти дозвіл у тітки на дзвінок?", "Виявляється моя звичка перепитувати повідомленням» чи можна вам зателефонувати" є за етикетом. Круто. Завжди думала, що це звична справа" , - коментують інформацію передплатники Фреймут.