Український гуморист, автор студії "Квартал 95" Валерій Жидков, який багато років працював пліч-о-пліч з українським президентом Володимиром Зеленським, присвятив короткий вірш війні в Україні.

Одного разу, на особистій сторінці в Instagram артист виклав поезію, що складається всього із шести слів. У творі Жидкова немає жодного слова "війна", але все і так зрозуміло:

"Молися всередині. Хто треба, той почує ."

Валерій Жидков. Фото: instagram.com/valeryzhidkov_official/
Валерій Жидков. Фото: instagram.com/valeryzhidkov_official/

Окрім крихітного твору, у публікації Валерій Жидков залишив також пояснення для передплатників:

Популярні новини зараз
Син Софії Ротару повідомив про трагічну втрату: пішла з життя Дмитро Комаров став ворогом номер один і задоволений: "Мені не соромно дивитися людям у вічі" Українці можуть отримати ще одну грошову допомогу, але є умови: хто та на яку виплату може претендувати Українцям дозволили не платити за доставку газу: стосується не всіх
Показати ще

"Не знаю, як називаються такі вірші, але це типу вірш" , - пише гуморист. Поруч із підписом до посади Валерій Жидков залишив кілька популярних хештегів - #славаукраїні, #мывыстоим, #screemfromukraine, а також лише дві літери - UA.

У коментарях шанувальники гумориста відзначили, що лаконічне послання досягло їхніх сердець:

"Це не вірш, це стан душі, це думки та бажання... Все буде добре, мати Україна. Треба трохи потерпіти" , - пише користувач із ніком timale72018.

"Дуже правильний "вірш", особливо зараз, для всіх нас" , - зазначає svetlanabukhanets.

"Це не стих, це біль душі.." - залишив коментар xoxlushka.

Нагадаємо, що Валерій Жидков із "Кварталу 95" натякнув, чому артилеристам важко на фронті: "Що? Що?".

Раніше ми повідомляли, що зірка "Кварталу 95" Валерій Жидков натякнув, що росіяни невиправні: "Соловйова інтернетом".

Також стало відомо, що Валерій Жидков із "Квартал 95" посміявся з росіян і розповів, хто уникне мобілізації: "Мертві та син Пєскова".