Оля Полякова та Маша Єфросиніна на прохання українських прихильників вирішили показати світові випуск шоу "Дорослі дівчатка", який вона записали відразу після Нового 2022 року і мали випустити в лютому.

Війна завадила побачити цей випуск раніше, але дівчата врахували думку своїх шанувальників та випустили його. Зазначимо, що запис зроблено у січні 2022 року.

Маша Єфросиніна і Оля Полякова, фото: Знай.ua
Маша Єфросиніна і Оля Полякова, фото: Знай.ua

На початку випуску Маша Єфросиніна зізналася, що їхній проект "Дорослі дівчатка" взяв усі можливі нагороди. Щоб відсвяткувати таку подію знаменитості вирішили поцілувати один одного, після чого обсипали компліментами. Оля відзначила м'якість губ Маші, а телеведуча зізналася, що у "Королеви ночі" вони дуже солодкі.

Маша Єфросиніна і Оля Полякова, поцілунок, фото: Знай.uа
Маша Єфросиніна і Оля Полякова, поцілунок, фото: Знай.uа

Популярні новини зараз
Якщо ставите сумку на підлогу, потім не дивуйтеся: прикмети, які врятують вас від нещасть Залишилось 10 днів: як та чому пенсіонери можуть втратити свої виплати Гороскоп на тиждень 17-23 червня для всіх знаків Зодіаку: знайомства Овнів, війна Близнят та скандалу Козорогів Головне за 16 червня: супермаркети не приймають купюри, друге подорожчання електроенергії та блокування карток українців
Показати ще

Оля Полякова зізналася, що дивилася розклад таро на передачу "Дорослі дівчатка" у фанатки Маші Єфросініної.

"Сидить чувиха і розповідає, що видно, що Маші некомфортно. Вона говорить про те, що у Маші все чудово, а Оля все бреше-все бреше. І вона сказала головну річ - видно, що їм треба виговоритися, що це їхнє психологічне питання . Вони виговоряться і припинять робити цю програму. А я хочу показати, якщо вона дивиться, дулю. Вмієш дулю тикати? Давай навчу " , - розлютилася співачка.

Оля Полякова і Маша Єфросиніна, фото Знай.uа
Оля Полякова і Маша Єфросиніна, фото Знай.uа

Єфросинину обурило, що Оля вирішила показувати конструкцію із трьох пальців її фанатці, а не своїй.

"Тому що нефіг бути фанаткою Маші. Треба бути фанаткою Маші та Олі. Я до того, що поки що не вимовилися і чи виговоримося взагалі - ще велике питання", - заспокоїла шанувальників співачка .

Нагадаємо, що Яся обхезала Маші Єфросініною всю машину, дівчинка наробила запахів на рік миття: "Мама, вона якнула".

Раніше ми повідомляли, що Оля Полякова засмутилася, що не разом із Дімою Комаровим та Машею Єфросініною: "Я думаю, а якого...?".