Епатажна українська співачка Даша Астаф'єва поділилася з шанувальниками фото-звітом зі зйомок фільму "Свінгери", в якому зірка зараз знімається.

На своїй сторінці в Instagram артистка опублікувала знімки творчого процесу. Фото вийшли вельми відверті. На деяких кадрах Астаф'єва позує разом із колегою по знімальному майданчику - українським актором Олексієм Вертинським.

Зйомки проходять у столиці Латвії - Ризі. Тож Даша вже напевно випробувала хвалений безвіз.

"Найскладніше у зйомках, це цілодобово носити стрінги.... Попа артиста. І попа Народного артиста", - підписала знімок співачка.

"Love my haters. Присвячується тим, хто не зрозумів гумору попереднього поста"

"Зйомки. В ролі шоколадної фабрики - я"

"Ой, шо буде ...."

"У кожного з нас, мільйон причин переживати) приємно робити це колективно"

Популярні новини зараз
Втратили право на відстрочку від мобілізації: у ТЦК назвали категорії Тисячі гривень можуть попросити повернути: про що варто знати пенсіонерам У школах змінять правила навчання: що чекає на всіх учнів уже з вересня-2026 Українцям нарахують у серпні подвійні виплати: кому чекати збільшені суми
Показати ще

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", зірка Nikita перетворилася в гарячу діджейка.