Прихильники "Гри престолів" дуже часто мріють тримати вдома головний талісман саги – вовка. Проте часто плутають їх із їздовими собаками і відмовляються від тварин.

За словами президента Каліфорнійської рятувальної служби їздових собак Північної Каліфорнії Анжеліки Міллер, фанати спочатку шукають собі пса породи, схожої на вовка, якого популяризували у серіалі. За деякий час власники привозять їх назад до притулку.

"Ці люди, вони дивляться шоу і думають, наскільки круті ці собаки. Люди навіть не знають різницю між хаскі і вовком, тому що на ярмарках вони завжди запитують нас, чи ці собаки - вовки, а це справжні хаскі. Вони просто слідують за тенденціями, які вважають класними ", - підкреслила вона.

Подібні випадки траплялися й після виходу на великі екрани "Сутінків", "Снігових псів" та "Білого полону". Тоді шукали переважно сибірських хаскі та маламутів, але коли приносили тварин додому, то розуміли всю відповідальність.

Собак доводилося не тільки годувати, а й вчити їх спеціальним вправам, доглядати і приділяти уваги рівно стільки, як маленькій дитині.

Популярні новини зараз
Однієї ціни для всіх немає: українців шокували новими квитанціями за воду "За*бали тупо в дошку": українці не витримують "квестів" із передачею показників лічильників Після підвищення тарифів на світло українцям зробили термінове нагадування: залишився день Де категорично не можна використовувати золу на городі? Як правильно сипати її, щоб не нашкодити
Показати ще

Міллер засуджує подібні легковажні рішення і радить добре подумати перед тим, як обирати домашнього улюбленця, а тим більше – за сценарієм серіалу.

Як повідомляв портал "Знай.ua", творці Гри престолів одягли акторів у незвичному місці.