Співачка Віра Брежнєва подумує у 35 років втретє стати мамою. Артистка не проти народити коханому чоловікові, продюсеру Костянтину Меладзе, ще одну дитину.

Пара таємно одружилася у жовтні 2015 року. В обох є діти від попередніх шлюбів. У Брежнєвої - двоє доньок: Сара і Соня. А у 54-річного композитора - троє дітей: доньки Аліса та Лія і син Валерій.

Спільних дітей у Брежнєвої та Меладзе поки немає, проте Віра таку можливість не виключає.

"У мене зараз вже є двоє, але я хочу, щоб було більше. Тому що сама народилася у великій родині, нас було четверо, і нам було абсолютно комфортно - навіть при відсутності фінансових можливостей. Ми росли дуже дружно, нам прищеплювали правильні цінності. Взагалі вважаю, що у великій родині формування і виховання дітей йде правильніше, дитина одразу зростає в соціумі, у компанії хоч і рідних, але інших людей. Іноді мені здається, що, будучи єдиним у родині, дитина росте егоїстом. Мої друзі, в яких є одна-єдина дитина, це теж визнають. Навіть коли Сонечка була одна, я помічала за нею подібне. Сара з'явилася, коли Соні було вже вісім. До того моменту старша донька вже не хотіла ні братика, ні сестричку. Їй було добре одній, її все більш ніж влаштовувало. "Навіщо мені ще хтось, кого будуть любити, крім мене?"- говорила Соня. Слава богу, егоїстичні нахили швидко розсіялися... Сонечці вже 16. Ще небагато часу, ще ось-ось - і вона полетить з-під батьківського крильця. Іноді я думаю: "Як це, невже Сара буде одна? Тоді я хочу ще!" - зізналася нещодавно в інтерв'ю співачка.

Популярні новини зараз

В Одесі 17-річна дівчина викинулася з вікна 5-го поверху, була в гостях

Світ попрощався з фатальною бунтаркою Біллі Айліш: від колишньої зірки епатажу лишилися самі спогади

Кароль "зганьбилася" на "Голос країни" і викликала гнів фанатів: "Тіна - розчарування дня"

14-річний підліток сів за кермо і позбавив життя п'ятеро людей: загинули на місці

Показати ще

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", Брежнєва показала велику, середню і маленьку Віру.