Відома українська співачка, солістка групи "Время и Стекло" Надя Дорофєєва порадувала фанатів знімком з концерту на своїй сторінці в Instagram. Також знаменитість заінтригувала відмінною новиною: зовсім скоро вийде новий альбом і буде просто неймовірним. Прямо зараз виконавці у всю трудяться над ним.

"Зараз йде активний запис альбому «Время и Стекло» . Буде пушка вишка персик фішка! P.s. це НЕ текст пісні)", - пожартувала Дорофєєва. Шанувальникам новина дуже сподобалася: "Хахахахха, ми чекаємо", "Шкода, що це не текст пісні. Пісня була б бомбічна!", "Було б цікаво,якщо би був текст пісні такий", "Відчуваю буде хіт літа", "Надя тобі так личать ці косички", "Я дуууже чекаю!!! А коли лірика?".

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Надя Дорофєєва порадувала фанатів дуже лагідним знімком з мамою Ольгою. Так, під спільним фото знаменитість прикріпила історію про те, що саме мама підтримувала артистку у виборі одягу, і що неділя завжди була їх особливим днем тижня. А ще Дорофєєва позувала для видання JetSetter в тілесному боді і стильній вініловій смарагдовій накидці. Артистка зізналася, що тепер це одна з її найулюбленіших зйомок. Також Надя давала концерти в Туреччині, гастролюючи по різним готелям і зізналася, що таким чином можна поєднувати роботу з відпочинком, хоча п'ятий концерт поспіль дається важко.