Екс-учасницю телепроекту "Дом-2" Анастасію Полєтаєву звинуватили в незаконному заробітку. Дівчина разом з трьома чоловіками здійснювала банківські операції без ліцензії. На такому "бізнесі" група шахраїв заробила 29 млн рублів.

Омський районний суд визнав дівчину винною та призначив покарання — півтора роки позбавлення волі. Екс-учасниця проекту також повинна виплатити штраф у розмірі 150 тис. рублів. Про це повідомляє регіональна прокуратура.

Організатор групи "чорних банкірів" Микола Трофимов ще в минулому році повністю визнав провину в організації незаконної банківської діяльності та проведення махінацій на суму понад 1,6 млрд рублів. Його засудили до двох років колонії. Полєтаєва на той момент відмовилася визнавати свою провину.

У чому полягало шахрайство: на протязі двох років лжебанкиры виконували функції розрахунково-касового центру, без реєстрації та ліцензії. Тобто члени групи надавали послуги з відкриття та ведення рахунків, касового обслуговування та інкасації коштів. За проведені операції стягувалася комісія від 0,4% до 3,5%.

Популярні новини зараз

Українцям з 1 липня підвищать пенсії: кому і скільки доплатять

Щасливий Горбунов повідомив про поповнення у родині - "Нас вже четверо!"

Віктор Павлік зібрав валізи вагітної Репяхової: "Це останній раз"

Крадіжка століття приголомшила Київ: прощавай, квартира і 5 мільйонів

Показати ще

Анастасія займалася складанням документів, здійсненням платежів і переказів та веденням обліку грошових коштів.

Як раніше повідомляв інформаційний портал Знай. ua, Мадонна поділилася домашнім відео.