Телевизонная ведуча шоу про подорожі Леся Нікітюк зізналася, що однолітки знущалися над нею в дитинстві.

Про це повідомляє видання "Оглядач". Никитюк розповіла, що піддавалася в школі психологічному терору. Причиною був її високий зріст - найбільший серед однолітків.

"Я була самою головною жертвою школи №10 у Хмельницькому. Я була найвищою дівчинкою в класі, і слово "дилда" було самим нешкідливим, яким мене обзивали. Я плакала. Мені було себе шкода. Я ображалася. Мені не вистачало тоді сил боротися", - поскаржилася Леся.

Однак заняття спортом, хороша успішність у школі і підтримка зі сторони батьків допомогли майбутньої телеведучої впоратися з усіма труднощами. Тепер Никитюк згадує про ці часи з неприхованою теплотою: "Я просто продовжувала добре вчитися і займатися спортом. Дуже вдячна батькам, які в той момент зуміли знайти потрібні слова".

У минулому році всі гадали, чи вийде Никитюк заміж: відео

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа" учасниця ток-шоу "Нехай говорять" Діана Шуригіна вирішила, що вміє співати. І записала власну композицію.

Але слухачі не оцінили по достоїнству творчість Діани. Вони почали масовану критику цього відео, викладеного в соціальних мережах. Включаючи відеоряд, пози виконавиці, її голос і музичний супровід. На Шурыгину це, втім, не справило особливого враження - в даний час, вона збирає власну музичну групу.