Популярний український гурт "Друга ріка" нарешті потішив багатомільйонну армію фанатів новим хітом. Музиканти презентували атмосферний кіп на пісню "Секрет".

Після останньої відео роботи, який гурт знімав у засніжених Карпатах, нове захоплююче відео народилося на березі Чорного моря.

Кліп на композицію "Секрет" музиканти зняли у перерві між концертами в Одесі та Миколаєві, де гастролювали в рамках всеукраїнського туру на підтримку альбому "Піраміда".

Композиція "Секрет" – трек з сьомої платівки команди. Це особиста історія фронтмена гурту Валерія Харчишина та один з найскладніших треків їхньої нової платівки. Музика до пісні була написана три роки тому, але дібрати слів ніяк не вдавалося.

Популярні новини зараз

Українці влаштували дику гулянку на кладовищі в поминальні дні: шашлики серед могил

Брежнєва на яхті показала, як відсвяткувала 58-річчя Меладзе: "Дізналися про трагедію"

Добра горила познайомила людського малюка зі своїм дитинчам: мама зняла унікальний випадок на камеру

Фіранка Укрзалізниці не витримала гніву кота: "Знешкодив хр*нь"

Показати ще

Що хотів розповісти Харчишин через свою пісню

"Я не знаю, чи повинні люди ділитися секретами, але розповідають їх усі. Або ж багато хто з нас. Напевно, так ми усі економимо на психіатрах. У мене небагато секретів. Швидше за все, один, та й того немає. Він би виник, якби мені вдалося домовитися з Богом. Адже пісня – це розмова з Ним", - так по-філософськи прокоментував нову пісню Харчишин.

Кліп знімали у співпраці з Анею Бурячковою, з якою працювали раніше над хітом "Ти є я".

Кліп сповнений надією та відчаєм, які зустрічають на межі емоцій. Людська сила виривається буквально назовні через потужну емоційність пісні.

Через що довелося пройти знімальній групі та музикантам

Локації та пейзажі навмисно шукалися невпізнанними – тому вибір упав на прибережну зону Чорного моря. І тут під час секретних знімань налетіла буря та морський шторм. Половину з локацій – затопило. З одного боку, це ускладнило робочий процес. З іншого, за словами режисерки, додало правильної атмосфери. Природа перемагала, як в кадрі, так і поза.

Дивіться: особистий "Секрет" "Другої ріки"

Як повідомляв раніше портал "Знай.ua", лідер українського рок-гурту "Друга Ріка" Валерій Харчишин висловився про українську політику та порівняв настрої в суспільстві з подвійними стандартами, яких не повинно бути ані в політиці, ані на сцені.