Скандально відома екс-дружина футболіста Дмитра Тарасова і колишня учасниця безсмертного "Дому-2", а нині вельми популярна співачка, ведуча й Instagram-діва Ольга Бузова показалася шанувальникам в одязі, який вони ж їй і піднесли.У подарунок мадам отримала набір спідньої білизни, що складається з мініатюрного бюстгалтера і мікроскопічних стрінгів. Оля приміряла білизну і виклала в мережу відеоролик, де продемонструвала, як це все добро виглядає на ній.До речі, в ролику також можна побачити Філіпа Кіркорова. Схоже, артист і зірка "Дому-2" працюють над спільним проектом. Можливо, це буде фотосесія або кліп. Шанувальники припускають, що Бузова стане героїнею відео на пісню Кіркорова "Колір настрою синій".

Ольга Бузова - Live


Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, що на сторінку в Instagram Ольга Бузова часто виставляє відверті фото, оголюючи свій плоский живіт, або використовуючи обтягуючі речі, що підкреслюють пікантні місця її тіла. Фоловерам здалося дивним те, що Ольга знялася в рожевій вільній сукні. В області живота Ольги деякі особистості розгледіли опуклість, яка може означати, що Бузова зрозуміла, що вагітна, а тепер намагається це явно приховати.

Ми також писали про те, що не менше скандальний російський композитор і співак Юрій Лоза розніс в пух і прах ведучу і співачку Ольгу Бузову. Він заявив, що всі ідеї, висунуті дівчиною, належать її піарникам. Ольга Бузова в останні роки намагається з усіх сил закріпитися на телебаченні і не сходити з перших шпальт новин будь-якими способами. Вона постійно анонсує створення нових проектів. Причому в абсолютно різних сферах і періодично влаштовує істерики, щоб про неї не забували.

Батько Бузової виклав в соціальні мережі "голі" дитячі фото, від яких ніяково стало навіть самій Ользі, хоча особливим почуттям соромливості мадам не відрізнялася ніколи.