Скандальна російська співачка, телеведуча, а віднедавна підприємець Ольга Бузова обожнює всіляко привертати до себе увагу на сторінці в Instagram. Нещодавно знаменитість виставила чергове фото в купальнику і почала філософствувати. Фоловери, проте, помітили, що артистка домалювала собі прес в фотошопі, проте так нічого і не зробила з грудьми.

"Ти не маєш право піти від того, кого ти любиш, але маєш, від того, хто погано з тобою поводиться. Ти маєш право ставити себе на перше місце і йти, якщо ти намагаєшся знову і знову, але нічого не змінюється. Ти маєш право піти від поганих друзів, ти маєш право оточити себе любов'ю, людьми, які підтримують тебе і допомагають. Ти маєш право брати ту енергію, яка тобі потрібна в житті. Ти маєш право прощати себе за великі і маленькі помилки, ти маєш право дивитися в дзеркало і подобатися собі. Ти маєш право звільнити себе від своїх очікувань. Іноді ми думаємо, що йти — це погано, немов це значить здатися і опустити руки. Але іноді піти — це найкраще, що ви можете зробити для себе. Ти маєш право бути щасливою тут і зараз", - вирішила порекомендувати Бузова фанатам.

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Ольга Бузова вирішила зробити типовий для будь-якої модної дівчини у соцмережі знімок: з величезним букетом троянд біля дорогого автомобіля. Варто зазначити, що такі фото - ще й улюблений спосіб для балерини Анастасії Волочкової показати своє багатство, за що ту часто висміюють фоловери. Також знаменитість давала концерт в Геленджику, вирішивши перед цим провести час з користю і позасмагати. Купальник для цього артистка вибрала дуже неоднозначний, тому фанати назвали її Боратом. А ще Бузова показала спільний знімок з Філіпом Кіркоровим і зізналася йому в коханнм. Варто відзначити, що парочці давно приписують стосунки.