Як повідомляє Clutch.ua багато знаменитостей в гонитві за ідеальною зовнішністю виправляли власні певні недоліки, вдаючись до допомоги пластичного хірурга. На жаль, далеко не кожен зміг вчасно зупиниться. Ці зірки часто стають об'єктами насмішок і обговорень.
Спеціальна підбірка артистів, які так захопилися уколами краси і хірургічним втручанням, що знівечили себе, змусить задуматися абсолютно будь-кого.

Валерій Леонтьєв

Кортні Кокс

Сергій Звєрєв

Рене Зеллвегер

Мері-Кейт Олсен

Ліндсі Лохан

Кетрін Зета-Джонс

Раніше "Знай.uа" писав про те, що у Великобританії модель і інтернет-зірка Марія Стар Делгайдис, прагнучи досягти параметрів світської левиці Кім Кардашьян, збільшила сідниці хірургічним шляхом настільки, що не може сидіти і нормально ходити. Це вже далеко не перша пластична операція Старий, але раніше дівчина майже завжди залишалася задоволена результатом. Однак остання операція, яка майже допомогла Марії переплюнути Кардашьян, призвела до того, що вона тепер відчуває страшний дискомфорт. В результаті дівчина тепер відчуває труднощі при ходьбі. Більше того – вона зовсім не може сидіти. Під час зйомок одного з британських ток-шоу Стар зізналася, що найближчим часом хоче позбутися імплантатів, щоб повернути собі колишні форми.